Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A takony vagy orváladék jó a...

A takony vagy orváladék jó a szárazköhögésre?

Figyelt kérdés

KIcsit szégyellem amit leírok de volt már hogy a taknyom kb fulladásosköhögéstől mentett meg. Már rendesen a könynem is folyt, Az a szárazságszerű köhögés amikor csak köhögsz de ki van száradva a torkod. Nem is tudom mi ütött belém kb már végső elkeseredésemben a taknyomat nyeltem le és BEvált.

VAn ennek magyarázata?

Este hajnali 2kör voltam egyedül, nemhogy orvost nemtudtam vlna hívni de kb az ágyból fekleni sem amíg tartott a roham.

Pedig nem voltam beteg , utána el is múlt egy hétre, lehetett ellergia is bár esete az ágyamban nem tudom mire lehettem volna allergiás?



2020. márc. 4. 20:44
 1/4 A kérdező kommentje:
semmi bajod aztzán hirtelen rád tör a durva köhögés. nem tudom mi lehet ez . kb félévente előfordul velem.
2020. márc. 4. 20:46
 2/4 A kérdező kommentje:
természetesen voltam orvosnál semmi elváltozás. Kicsit megfáztam mopst de ezelőtt is volt már.
2020. márc. 4. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


"Meglepő módon, a váladék egyik összetevője egy nagyon hatékony kórokozó-ellenes fehérje, melyet egyes szakemberek kifejezetten ajánlanak a baktériumok elleni harcban, például orvosi műszerek tisztításához. Ez a fehérje ugyanis képes elpusztítani azt a réteget, mely megtapad a műszerek felületén, és amelyben rengeteg kórokozó tanyázhat."



Neked ez a rész lehet érdekes , + nedvesitő szerepe is van. Lehet a jövőben jobban felértékelődik ez a csodaszer. Akár életeket is menthet, pedig nagyon leértékeltük.

2020. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hm ez érdekesen hangzik , Akkor lehet azért.

De nagyon durva, Elalszol rendesen este aztán hajnalban arra kelsz hogy egy ponton ki vaan száradva a torkod és csak köhgösz meg köhögsz de egyre rosszabb.:(. Pedig ittam rendesen alvás előtt is, mindig szoktam.

2020. márc. 4. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!