Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Véletlenül belekentem a...

Balogh Mátyás kérdése:

Véletlenül belekentem a spermám egy használt zsepibe ami már úgy két hete a párna alatt volt és egy picit hozzá ért (nem aids-es embertől van a takony) ettől lehetek aids-es?

Figyelt kérdés
2016. máj. 23. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Azt hiszem, hogy nem értem a kérdést. Ha senki nem beteg körülötted, akkor nem tudod kitől elkapni.


"A szerzett immunhiányos tünetegyüttes (AIDS =acquired immunodeficiency syndrome) a humán immunhiány vírus (HIV = human immunodeficiency vírus) fertőzés által okozott betegség."

[link]


Volt valaki aki aids-es ebben a történetben?

2016. máj. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Te troll vagy. Ez a 3. AIDS-es kérdésed ma.
2016. máj. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy vicces.
2016. máj. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy valószínűleg két hét alatt elhalnak a hív bacik. Ha aggódsz, azt hiszem, hogy 8 hét múlva tudsz csináltatni vizsgálatot.
2016. máj. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de terhes lettél!
2016. máj. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Levegőn elpusztul, csak közvetlen érintkezés nyomán fertőződhetsz meg, vér, testváladékok, használt tű, de ez is az alapján. Persze érződik, hogy ez inkább a humor kategóriába tartozik, vagy egy nagyon lusta ember lehetsz :D, meg az illető is aki otthagyta, vagy csak figyelmetlen volt, de, hát ha megtaláltad, öcsém... Ha az illető szervezetében nem található meg, ahogyan leírtad, akkor meg pláne képtelenség.
2016. máj. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!