Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fáj a torkom, és lázas vagyok,...

Fáj a torkom, és lázas vagyok, de dolgoznom kell?

Figyelt kérdés
Másfél hete taliztam egyik ismimmel aki németből jött haza, most a fenti tüneteket produkálom, azt mondták idebent (melohely) hogy nem számít, ne vonuljak katanténba, most akkor mi?!

2020. márc. 9. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Akkor menj be és fertőzz meg mindenkit.


Komolyra fordítva a szót. Menj háziorvoshoz, írasd ki magad táppénzre. A többit a háziorvosod elmondja.

2020. márc. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem, nem kell dolgoznod. Orvos, vérvétel, és majd megmondja, hogy mit tegyél. Első az egészség.
2020. márc. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

NE MENJ orvoshoz, hanem hívd fel. Ha esetleg elkaptad a vírust, nem kell, hogy mindenkit megfertőzz a váróban. Telefonálj a dokinak, ő elmondja mkt csinálj.

Jobbulást :)

2020. márc. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi köze van a munkahelynek ehhez? Semmi. Valszeg nem koronavírus, de megvan az esélye hogy igen.


Orvost kihívod (ha erre nincs lehetőség infektológiára bemész).


Ne legyél csicska birka. BŰNCSELEKMÉNYT követsz el amennyiben nem fordulsz orvoshoz vagy vonulsz önkéntes karanténba ha ilyen tünetet észlelsz.


Nem én találom ki. Olvasd el a törvényt. Feljelenthetnek halált okozó testi sértésért ha kiderül hogy megfertőzöl egy 80 éves bácsit és az meghal.

2020. márc. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Önkéntes karantén?

Szerintem a multik 90%-nál azonnal repül az ember, ha egy ilyet megtesz..

2020. márc. 9. 12:14
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Torokfájás nem tünete a koronavirusnak én úgy tudom. Erős köhögés, láz, tüdőproblémák. Ha beteg vagy menj orvoshoz, majd táppénzre kiiratod magad.
2020. márc. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Most mondok neked vmit, hogy jobban szarjál be, mint attól, hogy kirúgnak:

ha valaki bizonyítottan elkapja tőled, az testi sértésnek minősül. Ha bele is hal, akkor halálos testi sértésnek.

Ha van kedved ezt kipróbálni, nyigodtan rabszolgáskodj csak a multinak betegen. Szerinted a munkádon kívül nekik mennyit számítasz?

2020. márc. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hú srácok, ez kemény! Köszi a segítséget!
2020. márc. 9. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!