Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Olaszorszàgbol (Napoly) jovok...

Salamonder kérdése:

Olaszorszàgbol (Napoly) jovok vissza Magyarorszàgra, mit csinàljak?

Figyelt kérdés

Megjegyzem, Olaszorszàg dèli megyèibe nagyon kevès esett van. Itt vagyok 2 honapja, lejàrt a szerzodèsem a vendèglàtommal, pènzem is kemèlyen fogyik, van egy visszaut rep-jegyem (4 honapja vettem) 1 hèt mulva


Kèrdès: karantènba kerulok? azt hogyan kèpzeljem el? 2 hèt egy korhàzba, akkor is ha nincs semmi tunetem ès tesztet csinàlnak? Vagy mondhatom azt hogy sajàt felelossègbol nem megyek ki az utcàra 2 hètig



2020. márc. 10. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre csak "megkérnek", hogy maradj otthon. De ez napról napra változhat. Ha úgyis jössz, én minél hamarabb jönnék, mielőtt szigorúbb intézkedéseket vezetnek be.
2020. márc. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kèrdès: termèszetesen ezt bekell jelentem. Akik velem laknak azoknak lehet valami korlàtozàsa? pl: nem mehetnek dolgozni vagy iskolàba?
2020. márc. 10. 19:04
 3/10 szamo77db ***** válasza:
58%
Jelentkezzél itthon és majd megmondják, hogyan tovább. De tényleg jó volna minél előbb hazajönni, mielőtt az olaszok még jobban bedurvulnak és nem engednek haza. Hát, szörnyű egy helyzet!
2020. márc. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha itthon egyedül élsz akkor az önkéntes otthoni karantén a megoldás,min. 3 hét...Ha nincs semmilyen tüneted még a tesztet sem végzik el rajtad,a kórház is kizárva,bár nem tudom mi lesz itt 1 hét múlva,de most olvastam a közvetlen kontakt irániakról pl. akiknek eddig negatív volt a tesztje csak óvintézkedés volt a bekerülésük és rosszabbul jártak,mert összezárták a fertőzött társukkal:


ATV: [link]


Azért dobálták a székeket és tomboltak,mert elkapták gondolom nem akarsz te is így járni..

2020. márc. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha sikerül elérned valakit a koronás zöldszámon,akkor mindenről tájékoztatnak,de a családtagok most jobban járnak ha nem szívnak veled egy levegőt,biztosami..
2020. márc. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

az hogy èn otthon maradok min. 3 hètig az okès, megèrtem. De pl: csalàdtag mehet dolgozni?


Zold szàm, thanks!

2020. márc. 10. 19:33
 7/10 anonim ***** válasza:

Jobb lenne, ha egyedül lennél - ha lehet, próbáld ezt megoldani. Ha esetleg fertőzött vagy, a családtagod fogja széthordani a vírust, miután elkapja tőled!


De tök jó, felelősségteljes a hozzáállásod - bárcsak mások is így gondolkodnának!

2020. márc. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2020. márc. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az előbbieken felül sajnos nagy valószínűséggel a repülőjáratot is törlik.
2020. márc. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


Határlezárások (csak be) és kórházi karantén...ezt megszívtad,szegénykém...

2020. márc. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!