Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha mondjuk Budapest korona...

Ha mondjuk Budapest korona vírus miatt karanténba kerülne akkor aki atutazoba van vagy éppen fontos ügyben van Pesten de vidéki, az bent ragad Pesten és nem mehet haza?

Figyelt kérdés
Vagy azokat kiengedik mert nincs hol lakniuk, nincs náluk semmi esetleg gyerek egyedül otthon várja őket?

2020. márc. 11. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A karantén olyan mint a vírus.... nem válogat
2020. márc. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 szamo77db ***** válasza:
100%
#1 Nagyon jó meglátás!
2020. márc. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha lesz karantén, valószínűleg nem hirtelen fognak lezárni településeket. Az olaszoknál is bejelentették előre. Az más kérdés, hogy végül az egész országot zárták le az északi területek helyett.
2020. márc. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Valószínűleg elég hirtelen megy majd ki az infó. Adnak fél napot az átutazásra.


A karanténnak ez a lényege. Minél kevesebb ember mozogjon ki a zónából.


(Adok egy tippet csendben, a nem Pesten lakók kezdjenek pakolni és felkészülni hogy hamarosan események várhatóak. )

2020. márc. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ezen én is gondolkoztam. BP-n dolgozok, minden nap ott tartózkodok, de nem ott élek. Ha a város karanténba kerül, akkor gyanítom vagy hajléktalan leszek, vagy bezsuppolnak valami kórházba... roppant csábító.
2020. márc. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

El tudtok menni, ez biztos. Nem azonnal zárják le, de fél napod se lesz összepakolni és vonatra / buszra szállni. Ott pedig ellenőrzés is várható. Lázasan már lehet nem szállhatsz fel.


Aki tud pakoljon össze egy válságcuccot. Pár nap múlva kiderül van e okunk készülni.

2020. márc. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Péntekre pedig vegyetek ki szabit / jelentsetek beteget.
2020. márc. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Óh, nekem igazán elég lenne egy órácska is, hogy kijussak a városból, csak fogom a táskám és hazamegyek az irodából. :)

De a karanténnak szerintem úgy van értelme, ha nem jelentik be előre...

Mondjuk mi már megkaptuk a köremailt, hogy zajlik az egyeztetés az igazgatóval, lehet hogy fizikailag lehúzzuk a rolót addig, aki tud az meg dolgozik otthonról és kész.

A saját lakásomban simán lennék karanténban, de nem akarok csöves lenni vagy kórházban r0hadni hetekig. :(

2020. márc. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem is úgy lenne értelme, de akkor lázadás lenne pont mert 500 ezre bejárnak dolgozni 😃


Így mondjuk értelme se sok a karanténnak. Max a külföldiek miatt.

2020. márc. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ha lezárják a fővárost megbénul a fél ország.A legújabb intézkedések szerint holnaptól a színházak,mozitermek nem fognak üzemelni,valamint a nagyobb rendezvények,nyíltnapok,összeröffenések is szünetelnek az egyetemek mellett...Iskolák,óvodák lesznek a következő,majd nagy valószínűséggel belő forgalmas kerületeket fognak kinyírni ezzel a módszerrel...


Ha valaki nem olvasta még: [link]

2020. márc. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!