Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 1órája olvastam hogy vészhelyz...

1órája olvastam hogy vészhelyzetet kialltott ki a kormányunk. Olvastam de nem teljesen világos. Ez mit takar?

Figyelt kérdés
Középiskolás vagyok, és szeretnék suliba járni...

2020. márc. 11. 16:24
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Tudtommal a középiskolákat nem zárták be, csak az egyetemeket.
2020. márc. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Melyik része nem világos? Egyenlőre semmi teendőd nincsen vele.
2020. márc. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%

Olvasni csak tudsz, ott van leírva minden.


...de a környező országokból ítélve, napokon belül módosítják a készültségi fokot, és bezárnak az iskolák, sportközpontok és a szórakozóhelyek is... de első az iskola.

2020. márc. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Olyat olvastam pl hogy a nagyvarosokat is lezarjak. Tehat ha valaki falurol jar be, azok nem tudnak suliba se menni?
2020. márc. 11. 16:52
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért zárnák le? Hol olvastál ilyet? Röviden:

-nem lesz egyetem

-nem lesznek rendezvények

-nem lesz mozi.

Ezek érinthetnek téged, más jelen esetben még nem.

2020. márc. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A középiskolákat egyelőre nem zárják be, és egyelőre nem terveznek településeket sem lezárni. (Egyelőre azt mondták, akkor tervezik bezárni az iskolákat, ha gyerek fertőz gyereket.) HA lezárnak egy települést, akkor igen, nem lehet bemenni és kimenni, ez a lényege. De ha ez megtörténik, akkor jobban is jársz, ha "kint rekedsz", ez a te érdeked is, senki sem jókedvében vagy kiszúrásból csinálja!
2020. márc. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hol olvastál ilyet?


A közoktatás egyelőre folyik tovább a megszokott menetében.

A veszélyhelyzet LEHETŐSÉGET AD a kormánynak, hogy SZÜKSÉG ESETÉN lezárjanak területeket, de egyelőre nincs kilátásban ilyen.

2020. márc. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Aha értem
2020. márc. 11. 17:10
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egy többszáz gyereket nevelő óvoda-bölcsóde mellett lakok. Ma beszéltem a vez. óvónővel, hogy van e hiányzó gyerekük, valamelyik járvány, egyéb miatt? Azt mondta, hogy még ilyen sem volt, összesen 1 gyerek hiányzik, de ő sem betegség miatt.
2020. márc. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha a környező országokban már most becsukják az iskolákat, akkor itt is ez lesz.


Orbán igazodni fog a helyzethez. Nagyon remélem észbe kapnak, és végre számottevő intézkedések lesznek.

2020. márc. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!