Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek a 18 év alatti...

Szerintetek a 18 év alatti személyek valóban képtelenek elkapni a koronavírust?

Figyelt kérdés
Eddig több mint 100 ezer fertőzésről tudunk, ezek közül mindenki 18 év feletti volt. Mit gondoltok? Ez tényleg egy olyan fajta vírus ami a gyermekekre abszolút nincs hatással és esélyük sincs elkapni?

2020. márc. 11. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elkaphatják, viszont az esély arra, hogy belehaljanak szinte elhanyagolható.
2020. márc. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeség, sok helyről hallottam már hogy gyerekek is elkaphatják, sőt, állítólag volt egy 3 éves kisgyerek is koronavírusos.
2020. márc. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az kifejezetten hülyeség, hogy 18 év alattiak nem képesek elkapni.

Tünetmentesen képesek hordozni és másokat fertőzni.

Ez a korrekt megfogalmazás!

2020. márc. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Nem jó statisztikákat olvasol.


Elkapják, de enyhébbek a tünetek. Ettől még simán kórházba kerülhet egy 16 éves is.


Meghalni viszont 9 év alatt meg nem halt meg.

2020. márc. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
De, képesek. Csupán a legtöbb tünetmentes hordozó, ezért is veszélyes, ha most nagyban elkezdünk nagyszülőket látogatni.
2020. márc. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Honnan vetted azt hogy nem kaphatja el 18 alatti?


[link]

2020. márc. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Én úgy hallottam, hogy kisebb gyerekek nem kaphatják el a vírust akiknek még fejlődik az immunrendszere, viszont a wikipédián úgy láttam, hogy van egy 3 éves kisgyerek aki elkapta a vírust. és csak idősek halnak bele, nagyrészt, szóval a fiatalabbak erős immunrendszerrel eleve kis eséllyel kaphatják el, és ha el is kapják nem halnak bele. Mellesleg nem is attól félnék, hogy ha elkapom belehalok-e hanem, hogy nagyszüleimet megfertőzöm-e, ők sokkal nagyobb eséllyel halnak meg a vírus miatt, rájuk veszélyesebb.
2020. márc. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!