Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet egyszerre két betegséget...

Lehet egyszerre két betegséget elkapni?

Figyelt kérdés
Eddig meg voltam fázva, most meg hasmenésem van. Lehet ez a torokgyulladástól? Várható hányás is?

2019. nov. 9. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet két betegség is.
2019. nov. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos lehetséges igen.a hányás pedig nem feltétel. Viszont ha csak hasmenéssel kezdődött és nincs hányingered, akkor nem valószínű, ugyan is nem a gyomorban telepedett meg a vírus. Egyébként miért vagy biztos benne hogy vírus miatt van, hányszor voltál,mikor kezdődött,a hasad fáj,hol fáj?
2019. nov. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az egész hasam fáj a gyomromat is beleértve, folyamatosan korog pedig ettem. Egyszer volt még csak hasmenésem,ma reggel, már két napja nincs étvágyam. Tegnap voltam orvosnál, azt mondta vírusos torokgyulladás. Azzal járhatnak ilyen tünetek?
2019. nov. 9. 11:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha az orvos írt neked antibiotikumot és szeded is, az nagy eséllyel okoz hasmenést. Nálam is ez van gyakran, ezért kell mellé probiotikumot is szedni (Pl.: Linex, Normaflore stb.)
2019. nov. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!