Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2 éve volt egy tüdőgyulladásom...

2 éve volt egy tüdőgyulladásom. Ez lehet jele annak, hogy a koronavírussal szemben gyenge az immunrendszerem?

Figyelt kérdés
Sajna, könnyen kapok el betegségeket. 1 évben 3-4-szer szoktam megfázni.

2020. márc. 11. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
16%

Igen, jelentheti azt hogy gyenge az immunrendszered.


Évi 1-2 max betegség ami normális szint... még iskolában, munkában dolgozva is, fertőző környezetben.


Jobban kell vigyáznod magadra... de ha fiatal vagy akkor max elkapod és kifekszed.

2020. márc. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
38F vagyok nem tudom enne mennyire van jelentősége. Stresses is vagyok emellett.
2020. márc. 11. 22:10
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudod, még el nem kapod. 2 év régen volt.


Én sajnos évi 30-40 alkalommal is beteg vagyok, sajnos nem eltúlzom, de sokszor energiaitallal, Rubopfennel kibírom, anyám folyton hazahoz válás mi betegséget, megállád nélkül beteg... Általános iskolai tanár a pankaszi iskolában. Csak hogy nem kamuzom. Ott a gyetekek is folyton betehek, nagyon nem évi 1-2,inkább 20-30, de ugye nem marad otthon.


Ha ott a vírus elkapod, csak van, hogy meg sem érzed, van hogy kórházbs kerülsu, de elkapod.

2020. márc. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy jó multi pro plus es sok minősegi kaja megold mindent
2020. márc. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ja, évi 3-4x beteg vagy + volt már tüdőgyulladásod, és megállapítják a sose betegek, hogyha 2nél többszor vagy évente beteg, immunhiányos vagy és meg fogsz halni, majd jön egy másik ember aki 52 hét alatt 40!!! alkalommal betegszik meg és gyógyul fel, gyakorlatilag matematikailag lehetetlen évi 40x betegnek lenni.


Erre az oldalra ne írj semmit inkább, mert szinte semmi tényszerűt nem írnak az emberek, csak amihez kedvük van.

2020. márc. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!