Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van olyan szülő, aki nem...

Van olyan szülő, aki nem engedi a gyermekét iskolába/óvodába a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés

Van egy 8 éves kisfiam, és most erősen affelé hajlok, hogy nem fogom engedni suliban. Az osztályfőnöke azt mondta, a tananyagot 75%-ban átvették, lezárhatóak a gyerekek minden tantárgyból.

Emellett én is asztmás vagyok és édesapám is. A fiam vékonyka gyerek, most is benyelt valami vírust. Magas láza van, hányik. Az itthonmaradást meg tudjuk oldani.

Kiváncsi vagyok a véleményetekre.



2020. márc. 13. 07:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%

"azokat a cégeket/munkahelyeket is, amelyek nem a létszükséglethez kellő dolgokat gyártják vagy szolgáltatják...."

Bizony bizony. Igaziból ezeket (a koronavírustól teljesen függetlenül is) klímavédelmi szempontból is be kellene záratni. Igaziból már rég be kellett volna. Az lenne az igazi környezetvédelem!

Csak az a nagy kérdés, hogy ki döntse el, hogy mi az, ami létszükséglet...

2020. márc. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem. A gyerek hány és lázas. Koronavírus ide vagy oda, hogy merülhet fel egyáltalán, hogy suliba menjen?
2020. márc. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Elnézést ha nem volt egyértelmű. Most nem megy suliba. A kérdésem arra vonatkozott, miután meggyógyult engedjem-e. Sajnos nagyon fogékony a vírusokra.
2020. márc. 13. 09:24
 14/16 anonim ***** válasza:
Napról napra változik a helyzet. Majd ha jobban van már, akkor tedd fel a kérdést.
2020. márc. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ne engedd...és szerintem ez már nem is kérdés,ha van aki napközben felügyel rá és az osztályfőnök is rábólint.A gyerek is hadd élvezze a szabadságot ki tudja mi lesz itt 2-3 hónap múlva,lehet hogy lakáskarantén és kijárási tilalom,a szabad levegő és napsütés ilyenkor mindent megér..
2020. márc. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hétfőtől nem kell menjen
2020. márc. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!