Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Házi karantén esetén a kertbe...

Házi karantén esetén a kertbe ki lehet menni?

Figyelt kérdés
Mivel postást/áruszállítót/ételt hozó rokont a kormány hivatalos honlapja szerint fogadhat az illető, ez csak akkor valósulhat meg, ha a személy kimehet a kertjébe is.

2020. márc. 13. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Kötelező harakirit elkövetni!
2020. márc. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. A kerted magánterület.
2020. márc. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Igen kimehetsz.
2020. márc. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a furcsa, hogy most látni a táblát, amit kötelező kitenni a BEJÁRATI AJTÓRA, ha valakinek hatóság rendeli el az otthoni karantént.

[link]

De ezek alapján, kirakom a BEJÁRATI AJTÓRA, majd kiülök a kertbe és bográcsozok egyet a szomszéddal. Én nem léptem ki a telkemről, ő pedig nem lépett be a bejárati ajtómon.

Nem túl logikus...

2020. márc. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát ez az, viszont ha a bejárati ajtón nem léphetek ki, hogy engedem be a kertbe a hatósági személyt? Hogy fogadom a postást, vagy aki ételt hoz nekem?


Na meg amint az egyik hozzászóló is írja, a kertem magánterület, ahová csak én léphetek.


Gondolom ilyenkor a szomszédot is értesítik, hogy tessék távolságot tartani a kerítéstől, és én se megyek oda spontán köhögni.

2020. márc. 13. 15:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A bejárati ajtó szerintem a lakásokra vonatkozik.
2020. márc. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
A kutyát kell kiküldeni.
2020. márc. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a kertbe se mehetek ki sajnos.
2020. márc. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!