Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tippeltek mikor zárják le...

Mit tippeltek mikor zárják le Budapestet?

Figyelt kérdés

2020. márc. 13. 10:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
20%
Hétfőn.
2020. márc. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
40%

1-2-3-4 nap. De az is lehet egyből a teljes országot és mozgási korlátozás lesz.


Csak boltba és patikába lehet menni. Ettől olyan 1 hétre vagyunk.

2020. márc. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
20%
Pedig már most be kéne vezetni..
2020. márc. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
35%

Pedig ez az idióta Orbán megérthetné hogy a népszerűsége akkor nem csökkenne, ha úgy kezelné mint a migránskerítést.


Vagy úgy ahogy az Ukránok. Vagy Izrael.


Ehelyett megy a balf..szkodás, az idős szavazóit löki bele a szakadékba.

2020. márc. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
35%

Én legalábbis azt vártam volna Orbótól hogy tökösen, határozottan lép. Ha már kiskirályt játszik, akkor ne csak dumáljon hanem lépjen a tettek mezejére.


Erre nálunk jelenleg a legliberálisabb a vírusintézkedés minden környező országhoz képest.


Normális ez az ember?

2020. márc. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nem zárják le, hacsak nem kezd tényleg tombolni odabent a járvány (értsd: BP-n belül több száz fertőzött, az ország többi részén látványosan kevesebb).
2020. márc. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%
Én sem hiszem, hogy lezárnák Budapestet. Semmi értelme. Épp most küldtek haza több 1000 egyetemistát vidékre (amivel egyébként mélységesen egyetértek, csak így az eddig kevéssé veszélyeztetett kisebb vidéki települések "védettségének" is lőttek)
2020. márc. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
61%
7-es vagyok: egyébként korlátozó intézkedések ellen semmi kifogásom nem lenne. Röhej, hogy egy csomó egyetemista úgy tesz, mintha nem akarná érteni, hogy ez most nem vakáció, és össze-vissza mászkál. Ha a gimiket bezárják, velük is ez lesz a helyzet.
2020. márc. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%

Kocsmákban ülnek meg karanténpartiznak. Vicc.

Csomó ismerősöm ezt csinálja.


Én lemondtam minden jó kis programomat, már sportot is kihagyom... de ha mások leszarják, akkor semmi értelme kb.


Legjobban a munkatársamra haragszom aki skandináviában járt 3 napig, úgy ment ki hogy 50 beteg volt ott, mire megjött 650 volt.


Maszk és bármi nélkül bejött dolgozni... mikor tudjuk hogy a fertőzők nagyrésze tünetmentes

2020. márc. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
62%

Szóval ha 10-ből 9 ember képtelen beáldozni a halasztható szórakozásait, akkor hogy akarjuk megakadályozni a járvány fellángolását?


Ez konkrétan tömeggyilkosság ami folyik... és rengeteg betegről tudok aki érintett Pesten, és hazaküldik karanténba teszt nélkül.


Koreában 250 ezer tesztet végeztek már... 3200 milliárd forintnyi pénzből sikerül lelassítani.


...

Az a baj, ezt mi is ki fogjuk nyögni, csak nem most hanem később

2020. márc. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!