Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha tüdűgyulladást baktériumok...

Ha tüdűgyulladást baktériumok okoznak szövődményként, mi ez a koronavírus körüli hiszti?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy fertőzőbb meg gyakrabban okoz szövődményt, de ha ilyen Bill Gates-félék valóban tenni akarnának az emberiségért, akkor már régen kiirtották volna a Streptococcus törzseket és ha nincs ami elszaporodjon a tüdőben a legyengült immunrendszer miatt, akkor nincs szövődmény sem, ugye?


Megértem, hogy sokkal előnyösebb a szélmalomharc a döntéshozóknak (politikusok, gazdaság azon szereplői, akik épp előnyhöz jutnak válsághelyzetben), de tényleg, miért nem arra költenek eurómilliárdokat, hogy kiirtsák végleg az összes Streptococcus törzset? Miért?



2020. márc. 13. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Jaj már megint a "mi ez a hiszti" kérdező, aki megszallottan teszi fel a kérdéseket...te foglalkozol vele sokat, nem gondolod? 😏
2020. márc. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A koronavírus önmagában, baktériumok nélkül tud súlyos, intersticiális tüdőgyulladást okozni.

Egyébként sem csak a Streptococcusok tudnak szövődményes tüdőgyulladást okozni, hanem mikróba.

2020. márc. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg olyan fertőző tüdőbetegség van, amelyet nem bakterium okoz. Nincs több hozzá fűzni valóm a kérdésedhez.
2020. márc. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
.....hanem számtalan mikróba.
2020. márc. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, azt ugye vágod, hogy a bőrbaktériumaidnak amik a bőröd védelméért is felelnek jelentős része streptococcus? Egyébként kiírtás... nem lehet őket kiírtani. Ha meg lenne próbálv akkor olyan törzseket kapnánk, amik rezisztensek az írtásra szánt antibiotikumra.
2020. márc. 14. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!