Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Meg fogják így csinálni a...

Meg fogják így csinálni a koronavirus tesztet ha elmegyek a László kórházba?

Figyelt kérdés

Múlt héten nagyon sokat voltam Pesten sétáltam, étterem stb.

Most picit köhögök fáj a fejem lázam nincs, de picit rossz a közérzetem. Külföldön nem jártam, külföldivel nem érintkeztem


2020. márc. 15. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Nem. Kizárt. Csak több komoly tünet és külföldi tartózkodás vagy kontakt alapján.


Menj haza és zárkózz be két hétre...

2020. márc. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. márc. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem. A karantén alatti részekbe amúgy sem jutnál be.

Ha nagyon parázol van erre (koronavírus) zöld szám.

2020. márc. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el a körzeti orvoshoz! Ha szükséges, ő fog elküldeni labortesztre, és ő mondja meg, mi a teendő. (Egyébként nem valószínű, hogy megkoronáztak, de ha igen, akkor arról tudnia kell a dokinak.)
2020. márc. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

NE menjen el körzetihez!!!! Szigorúan tilos.


Anyum volt egy beutalóért és 50 idős ott ül maszk nélkül... ha oda bemegy valaki enyhe tünetekkel és körbeköhögi, akkor szó szerint potenciálisan megölt 10 embert.

2020. márc. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!