Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem érzem magam biztonságban...

Nem érzem magam biztonságban a koronavirus miatt? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Gyermek intézményben dolgozom, mi még mindig nem zártunk be, de szerencsére túl sok gyermek nincs. Autóval megyek-jövök, ezzel nincs is baj.

Viszont párom olyan cégnél dolgozik, ahol több száz emberrel érintkezik, és komolyan se veszi, hogyha hazajön öltözzön át egyből...stbstb.

Én aggódom, de szerinte lecseng pár nap alatt...

Az én családom messzebb él, de ők bevásároltak, és ki sem mozdulnak.

Mi a párom szüleinél lakunk, akik szintén dolgoznak( após húsboltban ), és nagyon ők sem veszik komolyan...

Arra gondoltam, ha önkormányzat elrendeli, hogy ne menjek be én sem a munkahelyemre a szüleimhez költözöm.


Én vagyok ilyen hül ye, és nem kellene mennem? Vagy a párom nem veszi ezt túl komolyan.

Szerinte csesztetem...

Én meg már annyira ki vagyok, hogy folyamatosan fáj a fejem tőle. 🤦‍♀️



##otthonmaradni#védekezni
2020. márc. 17. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hülye! Párodék azok inkább,hogy csak legyintenek. A szüleidhez költözés jó ötlet LENNE ,de mi van ha elkapod addig te is,és mondjuk tünetek nélkül? Nehogy tovább add nekik akaratodon kívül:/
2020. márc. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Te látod jól. Költözz el amíg tudsz.


Ők kifejezetten komoly, halálos veszélyben vannak. Ha idős szűlők.


Vigyázz arra hogy járvány idején már lehet nem tudsz hazamenni, mert akkor te is veszélyezteted a szüleidet. Vagy most mész vagy soha.

2020. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Van krónikus betegseged?
2020. márc. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!