Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy felettem lakó pár női...

Egy felettem lakó pár női tagja tüdeje szakadtából köhög. Milyen számot kéne hívni?

Figyelt kérdés

Félek, hogy sumákol és már rég koronás, csak nem akar pánikot kelteni és ezért nem fordul orvoshoz. 20-30 mpenként köhög, erőlteti, ez száraz köhögés és már vagy 3.-4. napja csinálja, nem enyhül neki. Vidéki kisvárosról van szó.


Névtelenül lehet központba telefonálni, hogy jöjjenek már ki, mi a fhasz van vele?

Azért kéne nevtelenseg, mert mu utána is szomszédok maradunk és nem akarok rosszban lenni velük.


2020. márc. 18. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem foglalkozz magaddal, majd ők megoldják.

Felettünk meg lakásfelujítás megy hetek óta, furnak faragnak, de nem szólhatok, nem szólok bele, magammal foglalkozom.

2020. márc. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Qrvara nem az ő dolguk. Ugyanis, ha nem jelzi orvosnak, akár 8 évet is kaphat gyilkossági kísérletért, a jelen törvények szerint, amit a koronavírus miatt módosítottak. Egy egész lakóközösséget veszélyeztet, mert láttam közlekedni a lépcsőházban.
2020. márc. 18. 22:55
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
most akkor aki köhög az már koronás?
2020. márc. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
4 napja tolja folyamatosan. Szted mi a keczi?
2020. márc. 18. 23:03
 5/9 anonim válasza:
100%
Lehet influenzás is vagy náthás is🤦‍♀️ en is beteg vagyok es köhögök, de nem vagyok koronas.
2020. márc. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Menjen kórházba.
2020. márc. 18. 23:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést minden nap felfogod tenni?
2020. márc. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Zöld számot hívd.
2020. márc. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Láza van, volt külföldön, találkozott fertőzöttel. Ha nem, hiába hív fel bárkit, elhajtják.
2020. márc. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!