Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért kell titkolni a fertőzöt...

Miért kell titkolni a fertőzöttek származását, korát?

Figyelt kérdés

Ha megyéket említenének, is sokkal jobb lenne mert akkor abban a megyében jobban figyelnének.

Olaszország is sajnos ott rontotta el, hogy miután bezártak iskolák, egyéb intézmények az emberek eljártak otthonról, találkoztak egymással. Nyilván normális, az ember társas lény, de ilyen időkben jobb lenne otthon maradni.

Másrészt a kezeltek korát sem tudjuk, csak annyit mondanak, hogy az idősekre veszélyes. De ez nem így van huszon évesek is hunytak már el emiatt a vírus miatt. Nekem is hunyt el személyes ismerősöm, aki Kínában élt, ő is 20 körüli volt.

Ez az én véleményem, de szerintem jobb lenne ha megmondanák, hogy az országban hány évesek, melyik megyében élnek (esetleg még a nemüket) a jelenlegi fertőzöttek. Még ha csak arányokat mondanának vagy valami. Így legalább jobban tudnánk figyelni, és nem lennének olyan felelőtlenek a gyerekek, felnőttek az utcákon.

Persze biztos lenne, aki ugyebár megijedne az arányoktól, de onnantól kezdve jobban figyelne!



2020. márc. 19. 09:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag azért, hogy ne legyen még nagyobb pánik.

Egyébként egyetértek veled. Sokkal jobb lenne tudni hogy melyik megyében hány fertőzött van.

2020. márc. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Pedig mégnagyobb pánik kéne...


Érted: Szembe panelból elvittek az UFO ruhások egy tüdőgyulladásos bácsit és a fiát is aki belázasodott, vasárnap.


Semmi infó nincs erről... és a tömb között ugyan úgy sétálgatnak a nyuggerek, a fiatalok a játszótéren lófrálnak a távoktatás helyett.

2020. márc. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
...én is csak onnan tudom, hogy a rokon közvetlen szomszédja volt.
2020. márc. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
A kint lófrálóknak pont nem ártana némi egészséges pánik!
2020. márc. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Dél-Koreába 3-an érkeztek Bp-ről, akik itt fertőződtek meg. Kínába úgyszint 3-an fertőzödtek meg itt.


Ezt remélem tudja mindenki, hogy azt jelenti Budapest már gócpont. :(


Csak a erősen fertőzött országókból térnek haza fertőzött emberek csoportosan.


Lényegében bárhol el lehet már kapni :(

2020. márc. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Dombrádról elvittek 11 embert, mert egy nő hazatért Olaszországból, és végigfertőzte a "telepet". Tegnap mondta mamám.
2020. márc. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Mert már alaposan túltolták ezeket az adatvédelmi hülyeségeket.
2020. márc. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#6: Dombrádról??? Neee :(
2020. márc. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Már lassan ilyen 300 fős falvakból jönnek a pozitívok...


Akkor Bpn mi lehet?


100ezer külföldi rángatta maga után a bőröndöt még múlt szerdán Vácin.

2020. márc. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van igazság abban amit mondasz de ha megmondanák, hol van a legtöbb akkor nagyobb lenne a pánik.
2020. márc. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!