Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Jól látom hogy borsodban...

Jól látom hogy borsodban nagyon védekeznek az emberek? Máshol is így van?

Figyelt kérdés
Miskolcon mindenki alig néhány kivétellel maszkot és gumi kesztyűt viselnek. Mindenki gyorsan vásárol az utcán alig van forgalom autókat is alig látni. Máshol is észre vehető ez? Vajon ha így védekeznek minimális a járvány esélye?

2020. márc. 20. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Szinte semmi védelmet nem nyújtanak ezek a maszkok, annyi, hogy a beteg ember valamivel lassabban terjesztí így a vírust.
2020. márc. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miskolc, pontosabban Alsózsolcán lakom. Vasútnal dolgozom ráadásul. Rohadtul nincs szajmasz, meg kesztyű senkin. De a mozgolodas jóval alacsonyabb mint szokott. Pl egy gyenge hetvegi forgalommal egyezik.


Vonatokról annyit mondhatok hogy 50kmes körben azért utazgatnak az emberek, meló stb... De a Pesti vonatok oda-vissza konganak az uressegtol.

2020. márc. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Maszkot nem lehet kapni,ha tudsz hol kapható Miskolcon írd meg légyszives.

Van forgalom azért mert Bosch és hasonló gyárak nem álltak le.

2020. márc. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3 fogalmam sincs, én kaptam a mavtol,+fertőtlenítő amúgy is alap ellatmany már rég.


Aki olyan helyen dolgozik inkább ott érdemes érdeklődni ismerősöknél, mol, TVK, BorsodChem stb..

2020. márc. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Borsodi vagyok, de pont nincs senkin sem maszk
2020. márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezek szerint csak én botlok lépten nyomon ilyen emberekbe? Belvárosban lakunk most is üresek az utak percek óta..
2020. márc. 21. 12:11
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Budapesten délután munka után kb ugy néz ki a busz villamos mint máskor este 10 orakor. az utolso elötti buszokon meg vagy 1-2 ember van rajtam kivul, vagy én egyedul. az utolso buszokat nem ajánlom, mert azon most is többen vannak ahogy máskor is (máskor mégtöbben) mert sokan azt veszik célba. szoval az az általános ajánlásom, ha valaki éjszaka megy haza akkor ne az utolso busszal tegye. déltájban viszont rosszabb a helyzet, kevesebb mint máskor déltájban de nem annyira kevesebb mint délután este. déltájban sok a lézengő.
2020. márc. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is borsodi vagyok az öcsém még mindig ott lakik Ózdon és koránt sincs így a száj maszk nem véd meg a vírustól.
2020. márc. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!