Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetséges, hogy elkaptam és...

Lehetséges, hogy elkaptam és ilyen enyhe lefolyású a koronavírus nálam?

Figyelt kérdés

22éves vagyok.

Pár napja enyhe torokfájás jelentkezett nálam, másnapra felerősödött és a fejem is fájt. Két napig annyira gyenge voltam, hogy az agyból is nehezemre esett kikelni. Energiaszintem 0, s azóta váladékosat köhögök és ugyanúgy fújom az orrom.

Lázat nem mértem, de egy éjjel mintha úgy éreztem hogy volt. Házi karanténban vagyok, nem akarok kórházba menni.

Olyan, mintha náthás lennék, viszont eddig egy megfázásomnál sem voltam ennyire gyenge, kábult. Emiatt gondolok arra,hogy a vírus lehet és mivel fiatal vagyok ennyire mutatkozik ki nálam. Főleg mióta olvastam olyanok írását, akik átestek rajta erősödik meg a gyanúm róla. Váladékos köhögést és torokfájást írnak le ők is.

Két hete voltam is abban a városban,ahol most van pár igazolt beteg.

Majd ha lecseng ez az egész, kitudják majd mutatni, hogy én átestem e rajta ?

22n


2020. márc. 21. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:

A koronavírus jellemző tünete a száraz köhögés. Egyébként, ha ez az lenne, akkor sem lenne semmi extra az ellátásodban, otthoni karantén, és ennyi.


Azért lenne jó, ha vennének tőled mintát, mert ha tényleg az vagy, legalább szépítenéd a statisztikát.

2020. márc. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinél egészen enyhe lefolyású. Hozzá nem értőként, neten keresztül nem tudunk diagnosztizálni. Főleg, hogy még egy lázmérésre sem voltál képes.
2020. márc. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni. Örülök hogy nem vagy rosszul és, hogy karanténban vagy.


Kérlek maradj otthon, ha unatkozol vagy félsz, írj.


Igen, tudtommal az antitestek maradnak, legalábbis azt olvastam, hogy egy kínai orvostól aki túlélte vettek vért, hogy gyógyszert, vakcinát kutassanak vele.

2020. márc. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Valóban Nem voltam képes a lázmérésre, mert már azt sem lehetett kapni a patikában hetek óta, köszönhetően a pánikolóknak.Így csak annyit tudok, amennyit éreztem.


Ha elmegyek és kiderül, hogy az vagyok, karanténba vagy kórházba dugnak rögtön, ami még rosszabb. Természetesen itthon ülök szépen a fenekemen, ezt tenném ha tüneteim se lennének. Csak furcsálltam ezt a véletlen egybeesést és gondoltam hátha tud valaki valami okosat.

Leginkább már csak arra vagyok kíváncsi, hogy utólag kitudják-e mutatni hogy átestem rajta...

2020. márc. 21. 16:24
 5/8 A kérdező kommentje:
3. Köszönöm Neked is! 😊
2020. márc. 21. 16:26
 6/8 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy nem túl jól fogalmaztam és itt-ott kihagytam egy szót... Jelenleg is kábult, szédült vagyok,nézzetek el nekem.
2020. márc. 21. 16:28
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

"Nem voltam képes a lázmérésre, mert már azt sem lehetett kapni a patikában hetek óta"


Lázmérőnek alapfelszerelésnek kellene lennie minden háztartásban, járványtól függetlenül is.

2020. márc. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Nem voltam képes a lázmérésre, mert már azt sem lehetett kapni a patikában hetek óta, köszönhetően a pánikolóknak."


1. Ma vettem lázmérőt gyógyszertárban.


2. Milyen jól tették a "pánikolók", hogy "pánikoltak", mert most meg tudják mérni a lázukat.

2020. márc. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!