Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hasmenéssel kezdődhet koronaví...

Hasmenéssel kezdődhet koronavírusos fertőzés?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdődött a hasmenésem de mint a víz olyan és bugyog a gyomrom, viszont nem érzem magam rosszul, nem fáj semmim, nincs hányingerem és étvágyam is van. Nem nagyon értem mi lehet.

2020. márc. 23. 07:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
31%
nem
2020. márc. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
44%
Az a gyomorvírus lehet. Most az is terjed nagyon.
2020. márc. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá csak máskor meg nagyon fáj a gyomrom és hányingerem is szokott lenni a gyomorvírusnál.
2020. márc. 23. 08:06
 4/31 anonim ***** válasza:
87%
Elvileg kezdődhet emésztőszervi tünetekkel is, csak az a ritkább forma. Nem zárható ki.
2020. márc. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
0%
De, kizárható. Ne terjeszt az álhírt!
2020. márc. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%

Nem amúgy, mert tényleg hozzátartozik elég ritkán a hasmenés a tünetekhez. Mindenhol megtalálhatod ahol tünetekről van szó...

De sztem akkor se önmagában hasmenésről van szó hanem gondolom a többihez társul, meg olyat se hallottam hogy maga a hasmenés annyira durván jelentkezne. szóval gyanús hogy gyomorrontás

2020. márc. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Semmi olyat nem ettem ami ezt okozná és nekem az a furcsa, hogy az ilyenkor szokásos gyomorfájás hányinger most nincs.
2020. márc. 23. 09:14
 8/31 anonim ***** válasza:
0%
Nem minden gyomorrontás ugyanolyan, hidd el, élelmiszerbiztonsági mérnök vagyok, pontosan tudom miről beszélek. Nem csak gyomorrontás esetén lehet hasmenésed, zsíros kajától is meg úgy bármitől. Felesleges ez a rémüldözés és álhír gyártás. Nem, nincs a tünetei között. Az, hogy 400ezer fertőzöttből volt, akinek amúgy is rossz volt a gyomra, nem jelenti azt, hogy ennek bármi köze is lenne a vírushoz. Hagyjátok már abba könyörgöm!
2020. márc. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%
De miért mondod ezt? Ott van a tünetei között. Elég egyértelmű hogy a kérdező bebeszéli magának és nem koronavírusa van, meg senkinek szinte akinek csak hasmenése van, de akkor is ott van a tünetek között. Nem hinném, hogy azért mert amúgy is hasmenésük volt. Ez pont nem rémhír.
2020. márc. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
52%
De, pont ezt nevezik álhírnek. És nem, nincs ott a tünetek között
2020. márc. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!