Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy tudnám elkapni biztosan...

Hogy tudnám elkapni biztosan a koronavírust?

Figyelt kérdés

Elkapom, 1 hónap házikarantén, az után mehetek dolgozni.

Sokkal jobb mint 3-6 hónapig bizonytalanságban rettegni. Egészséges vagyok, erős az immunrendszerem és minden van itthon.

Tele van már a tököm, hogy minden erről szól.

Valószínüleg nincs mutaciója. Ha elkapom és felgyógyulok onnantól immunissá válok rá és nem is fertőzök. Gondolom.



2020. márc. 23. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj el önkéntesnek es szajon at lelegeztess egy haldoklot. Tutti elkapod!
2020. márc. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem biztos még benne, hogy kialakul-e az immunitás és ha igen mennyi időre, az orvosok sem.

Ráadásul fiatal és egészséges halálos áldozatok is voltak már, gondolom nem szeretnéd növelni a statisztikájukat plusz egy fővel.

2020. márc. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

1000-ből 2 hogy feldobod a talpad.


40%ban a több kórházban fiatalokat ápolnak a tömeges megbetegedésnél.


Tehát statisztikailag egy egészséges életerős fiatal is lélegeztetőre kerülhet.


Sok sikert hozzá!


Ja és az immunitás sem garantált.

2020. márc. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is amúgy az önkéntes ápolást javaslom, betegforgató az intenzíven. Haldokló bácsikat és néniket kell átpakolni
2020. márc. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Fejezzétek már be ezt a hülye immunitás dolgot. Nem terminátor vagy basszus, nem immunissá válsz, ha elkapod, szimplán minden egyes fertőzéssel csökken az esélye, hogy mégegyszer megfertőződj, illetve gyorsabban és tünetmentesebben gyógyulsz fel belőle, mint az első alkalomkor.


Az oltások sem immunanyagot juttatnak a szervezetedbe, csupán a legyengített vírust kapod meg vakcina formájában, hogy a tested elkezdje termelni az antitesteket ellene, mielőtt a rendes komoly vírust elkapnád.


Antitest nem egyenlő az immunanyaggal.

2020. márc. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Ezen én is gondolkoztam. Az a baj, hogy az ilyen hülye kijárási tilalmak a gyógyult emberekre is vonatkoznak :(
2020. márc. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
Amerikában van egy 12 éves koronavírusos kislány lélegeztetőn.
2020. márc. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%
És?
2020. márc. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!