Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Olaszországban szerintetek...

Olaszországban szerintetek már a napokban várható a tetőzés?

Figyelt kérdés
És Magyarországon? A korai intézkedéseknek köszönhetően ez hamarabb beköszönthet? (2020.03.24)

2020. márc. 24. 19:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az olaszokra, de igaz akár a spanyolokra is.
2020. márc. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%
Az olaszoknál 21.-én már tetőzött, a halottak számának ingadozása NEM számít, mint ahogy az sem, hogy nem folyamatosan csökken ha nem ingadozva. [link] Itt szemléletesen is lehet látni. Ingadozva nől és így is fog csökkenni.
2020. márc. 25. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
85%
12-es vagyok. Itthon nagyon nehéz megjósolni, mert nincs elég tesztünk vagy nem akarunk csinálni elég tesztet és az intézkedéseknek is csak az utóbbi napokban érződik a hatása (mert végre egyre többen komolyan veszik). Szóval még 2 hét 100% kell a legeslegjobb esetben is sajnos.
2020. márc. 25. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom milyen tetőzésről van szó de nem kell a pánikot kelteni. Itt nálunk meg ha az emberek be tartják a szabályokat akkor nem lesz komoly probléma.
2020. márc. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A 11-es vagyok.

Tanulmányozva a linkelt adattáblázatot, bejönni látszik, amiről beszéltünk.

Valóban 21-én volt a tetőzés.

Ha a jelen tendencia marad, akkor olyan május 10-15-e körül kéne nagyjából a február 29-március 6-a közötti értékekre lecsökkennie.

Ergo jelen állás szerint legalább már ennek az alagútnak látszik a vége.

2020. ápr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Náluk.


De ez minket annyira nem nyugtat meg :)

2020. ápr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
53%

Ne is mondd!


Szerintem most húsvét közeledtével elkélne egy pár napos klasszikus kijárási tilalom, mert ha az emberek neki indulnak a rokonokhoz, végünk.


Sajna nem bízom abban, hogy mindenki megértené, mennyire fontos most megülniük a hátsójukon, és max. telefonon vagy ha van, skype-on beszélniük a rokonokkal, felmenőkkel.

2020. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Igen, az olaszoknál már biztos volt tetőzés

2020. ápr. 7. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!