Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Így, hogy nincs még védelem a...

Így, hogy nincs még védelem a koronavírus ellen, és már az európai országokban is többezer a fertőzött, naponta pedig 50 ember bele is hal ebbe a vírusba, elmondható, hogy milliós pusztulás várható az emberiségre, akár itthon nálunk is?

Figyelt kérdés
2020. jan. 29. 11:17
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
88%
Nem. Egy influenzába is sokan elhunynak, mégse világjárvány. Többnyire az idősekre és gyenge immunrendszerűekre veszélyes, de erről se látni pontos statisztikát, hogy az elhunytak milyen idősek voltak és milyen volt az egészségi állapotuk. A hangulatkeltés megtörtént, attól, hogy valakk tüsszent melletted nem leszel beteg.
2020. jan. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Nekem tegnapelőtt 2 órán át fájt a fejem, a Saridon levitte. De érthető, hogy egy ilyen súlyos világjárvány esetén az ember azonnal a legrosszabbra gondol. Mentőt akartam hívni koronavírus gyanúja miatt, de ismerősöm lebeszélt....
2020. jan. 29. 11:23
 3/41 anonim ***** válasza:
82%
Nem, ezt csak a magatok fajták hiszik, mert minden médiahisztériát bekajáltok azonnal.
2020. jan. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Médiahiszti? Öreg, ezresével növekszik naponta a fertőzöttek száma, és a lappangást nem is ismerték még fel. Lehet, hogy már TE is fertőzött vagy, csak tünetmentes..
2020. jan. 29. 11:25
 5/41 anonim válasza:
81%

Mégis hogyan lettél volna vírusos? Talán kínaiakkal dolgozol, akik karácsonykor voltak Vuhanban? Jézus, kicsit gondolkozz már. Kínából indult, ha jól emlékszek egy denevér "indíthatta" el (de olvastam már kígyóról is). Attól, mert fáj a fejed lehet az idő változástól is, vagy a túlzott gép használattól is. Légyszi, inkább kapcsold ki a netet.

Az első válaszoló voltam, nem szoktam ilyen hangnemben írni, de ez nagyon vicces volt, és egyben idegesítő is😂

2020. jan. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Tele van kínaival Budapest. ÉRTELEMSZERŰEN valamelyikük vagy valamelyik túrista hozhatta be.
2020. jan. 29. 11:30
 7/41 anonim ***** válasza:
89%

Európában 4 fertőzött van, de te több ezerről beszélsz.

[link]


Nincs 5000 fertőzött és 7 milliárd ember él a Földön. Kicsit túl vannak kapva a hírek, vagyis inkább kevés az információ, bár nem értem, hogy a repülőket miért engedik egyáltalán felszállni a fertőzött területekről.

2020. jan. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
86%
A koronaékszereket is karanténba azonnal!
2020. jan. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim válasza:
85%
Biztos... És szerinted, ha talán 1 hete van ez a riadalom, a lappangási ideje 2 hét akkor te tuti elkaptad? És a kínai turisták szerinted mindegyike Vuhanból jött? Én néha köhögök, szerinted szóljak a dokimnak, hogy elkaptam?🤔
2020. jan. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Én még a koronafúrómat is elzártam gyorsan.
2020. jan. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!