Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Amit vesztek a boltba mindent...

Amit vesztek a boltba mindent letisztitotok?

Figyelt kérdés

En azert pl a vakumcsomagolt sonkanak a dobozat nem toroltem at eddig mikor hazavittem es stbstb ... szinte semmit.

Figyelek nagyon de erre meg nem gondoltam h ilyeneket is torolgessek at.

Meg ha veszek pl almat nejlonba azt a zacsit is toroljem at vagymi?


2020. márc. 25. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel.
2020. márc. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én próbálok olyan gyümölcsöket venni aminek héja van, az almát megbeszéltük, hogy megpucolom, pedig imádom a héját.


A csomagolt cuccokat nem szoktam letisztítani.

2020. márc. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nem teljesen vákumcsomagolt akkor a gyümölcsre is kerül a fertőtlenítőből vagy nem tudom mivel akarod lemosni, szimpla vízzel?


Ha rettegsz akkor csinálj az almából kompótot, úgy is tudod fertőtleníteni.

2020. márc. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Mi amikor bevasarolunk akkor amit haza hozunk egybol betesszuk a furdoszobaba ahol van 1 ozongenerator amit bekapcsolunk fel orara az minden bakteriumot elpusztit.
2020. márc. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én most mindent áttörölgetek amit hazaviszek. Egyébként én előtte is így jártam el azokkal a dolgokkal, ami a hűtőbe ment (sokan megfogják, hozzáérnek).
2020. márc. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én hazajöttem szülőkhöz és sokáig ettem az otthoni kosztot gyanútlanul, erre múltkor én menten bevásárolni, és láttam milyen állapotok uralkodnak a Lidlbe. Eleve járvány idején minden péksütihez fogót kéne biztosítani, erre egy sem volt, az emberek szabad kézzel nyúlkáltak a zsemléhez, kiflihez, turkáltak, keresték a legjobbat. Az alma is szabadon hűsölt a levegőn. Rosszul is lettem, hogy most tényleg két hétig ezeket ettem? Szüleim ilyenekből táraztak be. Csak olyan gyümölcsöt vegyetek, aminek a héját nem eszitek meg, vagy megfőzitek. A péksütiket legalább mikrózzátok meg egy kicsit, mielőtt esztek belőle.
2020. márc. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kórházi germicid szappannal lemosok mindent alaposan.

Gyümölcsöket meg sima szappannal.


Szappan leviszi és szétszedi

2020. márc. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mára egyre több ország kutatói erősítik meg, hogy nagyon sokan lehetnek a "rejtett fertőzöttek", akiknek nincs, vagy nagyon enyhék a tüneteik, és fertőznek. Ők köhögéssel és tüsszögéssel fertőznek, ha ezt a tenyerükbe teszik, majd bármit megfognak, azok felületén egy ideig életképes marad a vírus.
2020. márc. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!