Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki sima maszkot hord az mind...

Aki sima maszkot hord az mind beteg? Csak mert azok köztudottan nem védenek meg, csak azoknak ajánlják, akik betegek.

Figyelt kérdés
Rengeteg olyan embert látni az utcán, aki olyan maszkot hord, ami nem véd a vírusfertőzéstől, csak arra jó, hogy ő maga ne adja tovább a fertőzést. Ezek az emberek mind betegek? (Vagy csak fejben...)
2020. márc. 26. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Fejben szerintem te vagy beteg kis baratom.


Azert hordjak mert nagyon sok esetben nem lehet tudni hogy valaki beteg mert rengetegen teljesen tunetmentesek.

Persze van aki abban hisz higy ot vedi a bena maszk de valojaban a tobbeiekwt vedi.

2020. márc. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Vagy csak elővigyázatosak, senki nem tudja, hogy fertőzött, amíg nincsenek tünetei, viszont fertőzni akkor is tud.
2020. márc. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Részemről igen, beteg vagyok. Levegyem?
2020. márc. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Sajnos elterjedt ez az infó hogy nem véd..


Valóban nem védi az egyént, csak a közösséget. Így ha mindenki maszkban van, akkor elkerülhető a cseppfertőzés


Állítom ez a járvány azért ilyen súlyos főleg, mert elterjedt a kormányok és a WHO részéről is ez a fasság.


Mikor Kínában kötelező volt, és nagyon is sokat segített. Kiderűlt hogy 80% tünetmentes fertőzés is lehetett... szóval KELL A MASZK.

Akár varrott szövetmaszk is jó, az is felfogja a cseppeket.

2020. márc. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. Jó lenne ha itt is kötelező lenne
2020. márc. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azért hordom, mert LEHETSÉGES, hogy beteg vagyok. Tüneteim ugyan nincsenek, de a legtöbben így fertőznek, nem akarok kilihegni-kiköhögni semmit akkor se, ha én egészségesnek érzem magam.
2020. márc. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!