Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nektek hogy telnek otthon a...

Nektek hogy telnek otthon a napjaitok? Stresszesek vagytok?

Figyelt kérdés
Most hogy itt van ez a vírus és otthon vagytok. Milyen a hangulat? Hogy telnek a napok?

2020. márc. 28. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően jól. Mi nem veszekszünk, és az önmagában nem lelki teher, hogy a családtagainkkal össze vagyunk zárva:)

Engem inkább az frusztrál, hogy egész nap tanulok a ki-tudja-mikor-és-hogyan sorra kerülő vizsgáimra (amik lehet, hogy el is lesznek tolva őszre vagy jövőre, de még nem lehet tudni semmi biztosat), miközben a fél ország veszkődik az unalomtól.

2020. márc. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én introvertált vagyok alapjáraton ezért a stresszmentes időszakomat élem, kifejezetten örülök, hogy itthon lehetek, na persze a helyzet miértjének nem örülök. Egyébként van egy csomó beadandóm amiket most meg tudok csinálni normálisan, kutyával sétálok, vásárolok ha szükséges, takarítom a lakást. Nagyjából ennyi.
2020. márc. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De jó :) mi sem unatkozunk és örülök hogy a család együtt, de közben eléggé frusztrált vagyok mert aggódom a családomert.
2020. márc. 28. 11:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Én örülök, ha otthon lehetek, mert nekem egyébként be kell járni dolgozni, és ez bosszantóbb, mert amúgy sok kollégámmal együtt tudnánk otthonról dolgozni, csak fafejűek a cégtulajdonosok, és leragadtak az előző évszázadban.
2020. márc. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oh az nem jó utolsó.. Kitartást!
2020. márc. 28. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!