Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Jól láttam hogy a meleg...

Jól láttam hogy a meleg területeken valahogy lassabban terjed a vírus?

Figyelt kérdés

Nézek nagy népsűrűségű és lakónépesség ű, településeket, ország részeket, ahol most meleg van és úgy vettem észre hogy például nálunk is most exponenciálisan emelkedik de szinte egész Európában de ilyen meleg területeken valahogy mintha lassabban terjedne, nézem a térképet amit az egyetem kiadott és például Ausztráliában is már mióta 1200 körül van a megbetegedések száma Sydneyben de ilyen dél Afrika is illetve Szingapúrban is lassan emelkedik.

Ilyen gócok New Yorkban Olaszországban Spanyolországban Kínában Iránban vannak mind 20 fok alatti részen van


2020. márc. 29. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, gócok szerencsére nincsenek egyelőre 25-30 fokos országokban.


Még a 200 milliós brazíilia is kevésbé érintett

2020. márc. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Melegben kizsárad és szétesik a vírus. Hallottál te nyáron, plusz negyven fokban dühöngő influjárványokról? Bár ezután a cirkusz után már semmin sem csodálkozom.
2020. márc. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Hát azért az ilyen afrikai meg dél-amerikai országok esetszámaiból nem vonnék le messzemenő következtetéseket. Ugyanis nem tudjuk, hogy mennyire tesztelik ott az embereket a vírusra... Ha csak azokat tesztelik, akik már szinte haldokolnak, akkor elég torz adat lehet az, hogy mondjuk a lakosság 0.5-1%-a fertőzött.
2020. márc. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3. Igaz Dél afrika lehet hogy becsapós de úgy gondolom hogy azért nem minden meleg országban van hamis adatok
2020. márc. 29. 12:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Szingapurt ne hasonlítsuk hozzánk, az elmaradott kelet-Európához.
2020. márc. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Annyira azért nem jól láttad, van dögivel, de ugye eleve később ért oda.

Egyébként meg a lakásban, meg az irodákban is 20 fok felett van, aztán tessék mi lett belőle.

2020. márc. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6. Épp láttam egy ábrát messze a legkevesebb van meleg területeken
2020. márc. 29. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!