Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagy veszélyben van nagyapám...

Nagy veszélyben van nagyapám testvére?

Figyelt kérdés
Nagypapám testvérem 78 éves és bizony súlyos szívbeteg jelenleg Olaszországban él és méghozzá... Hát persze hogy Lombardiában él.... kimenni nem nagyon megy, de az a baj hogy azért vásárolni kijár, úgy tudom. Kicsit aggódok érte nem tudom hogy Lombardiában most Mekkora a veszély
2020. márc. 29. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Amennyiben ki jár,biztos nagy veszélyben van .
2020. márc. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1. De ha mindenkit elkerül senkihez nem ér oda akkor is?
2020. márc. 29. 18:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha elkapja akkor 20-40% esélye van meghalni.


Lássa el valaki. Kb minden kimenetellel az életét viszi vásárra. Főleg Lombardiában, ahol 60 év felett már triázs van. Folyosón hagyják meghalni az öregebbeket.

2020. márc. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3. Úgy hallottam hogy ez csak a média fújta fel és viszik át Sziciliába őket illetve Németországba a betegeket
2020. márc. 29. 18:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Aha és szerinted egy intenzív lélegeztetésre szoruló idősnek mennyi esélye van kibírni egy utat német oba és szicíliába?


Nem a média fújta fel. Ez tévhit. Rengeteg orvos nyilatkozott ezügyben.


Maximum a még menthető betegeket szállítják el. 60 év felett már nem igazán menthető kategória, ha intenzívre kerül akkor a fiatalabb kapja az ellátást.


NE menjen ki. Vásároltasson be, és kezelje a csomagokat alkohollal, hipoval, szappannal.

2020. márc. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ott is vannak olyan területek ahol gyér a lakosság.

Gyenge a vírus terjesztése .

2020. márc. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!