Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 85 éves nagypapám lehet úgy...

85 éves nagypapám lehet úgy koronás hogy ki sem megy a lakásból? Otthon meg lehet gyógyulni súlyos koronafertőzéssel?

Figyelt kérdés
Nagypapával lakok együtt 85 éves és nagyon köhög az utóbbi időben nagyon magas a láza és mostmár levegőt sem kapja, kicsit gyanús hogy ilyen Korona fertőzéses de szinte kizártnak tartom mert ki se ment, tényleg nem tud kimenni a lakásból nagyon nehezen jár már... Lehet ablakon berepült..
2020. márc. 29. 21:02
1 2
 1/20 Hellmano ***** válasza:
100%
Persze, hogy elkaphatta lehet pont te vitted neki házhoz. Sajnos nem kell, ahhoz kimozdulni se nki, hogyha valaki a helyébe viszi.
2020. márc. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Simán hazavihetted neki te. Akár úgy is, hogy neked nincs semmi tüneted.


Holnap reggel hívjátok fel azonnal a háziorvost!

Vagy akár most is tudod hívni az ingyenesen hívható koronás segélyvonalat, 0680277455. Elmondják mit kell tenni.

2020. márc. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem az ablakon keresztül, hanem bevittétek neki. Akár élelmiszerrel.
2020. márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ketten lakunk csak más nem jött hozzánk. Én? Hát nem tudom tényleg semmi bajom. Az a baj hogy mostanában elég sok emberrel találkoztam, köztük sok idős is volt tudom lehet nem szabadott volna .....
2020. márc. 29. 21:10
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Igen te...tünetmentesen is lehetsz hordozó és fertőző. Te azt akarod, hogy a nagyapád otthon fulladjon meg? Vagy miért ideírsz, ahelyett, hogy felhívnád az ingyenes zöldszámot, vagy a mentőket? Magas láza van és levegőt is nehezen kap, mégis mi a fszra vársz?!
2020. márc. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
5. Ez a korona olyan mint az influenza, csak nem fog meghalni...
2020. márc. 29. 21:13
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Remélem téged is le fognak szarni, ha életveszélyes állapotban leszel. Amúgy az influenza is egy ilyen idős emberre nagyon veszélyes, abba ne is menjünk bele, hogy a koronavírus nem olyan. Ha meghal, remélem elővesznek segítség elmulasztásáért és gondatlanságért, te ostoba gyökér
2020. márc. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90% hogy az.. Hívd fel azt a számot amit valaki ide beirt.
2020. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés szerintem csak provokáció/kitaláció. Túl sok a véletlen sztereotip megszólalás (tudom Bem szabadott volna, csak egy influenza).
2020. márc. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hívd a mentőket! MOST! Vagy kamu vagy!?
2020. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!