Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az a sok öreg aki most meghalt...

Az a sok öreg aki most meghalt nálunk coronavírus ban azok többsége valószínűleg valamilyen egészségügyi intézményben szedhető össze a fertőzést?

Figyelt kérdés
Elgondolkoztam azon hogy azok a 90 80 évesek akiknek ennyi krónikus betegsége van az nem hiszem hogy nagy partikra járkál.. Vagy állandóan utazgatni, arra gondoltam hogy valószínűleg ők egészségügyi intézményekben szedhették össze, mert úgyis betegség és ugye tudjuk hogy milyen kórházi fertőzések vannak nálunk...
2020. ápr. 1. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Fiatalok is halnak

Félre informalas történt, fiatalok is veszelyben vannak

2020. ápr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minél öregebb valaki annál több betegsége lehet mert elhasználódik a test, a sejtek öregednek és elhalnak. Ezért a vírus könnyebben kicsinálja a gyenge szervezetet.
2020. ápr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
A krónikus betegség pl. magas vérnyomás volt, 41 éves nőnél. Innentől nekem megdől az "idősek, betegek vannak csak veszélyben".
2020. ápr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a "sok" 80-90 éves öreg konkrétan 7 személyt takar.. amúgy szerintem egy forgalmas piacon hamarabb elkapod, mint az sztk-ban, szóval nem kell partikra járni..
2020. ápr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A krónikus betegség is betegség, ráadásul hosszú ideig fennálló. Egy krónikus betegséget nem pikk-pakk szed össze az ember, lehet örökletes, veleszületett (pl. 1-es típusú cukorbetegség), életmódból kialakult (pl. 2-es típusú cukorbetegség).
2020. ápr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk még nem történt sok haláleset, ezekből meg egy 80 évesnél nem volt adat, a legfiatalabb alkoholista volt, a többinek volt valami tartós (azaz krónikus) egészségügyi gondja.
2020. ápr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg olyan rokontól vagy ismerőstől kapták el, aki tünetmentes hordozó volt.
2020. ápr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!