Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kérhetek segítséget 65 év alatt?

Kérhetek segítséget 65 év alatt?

Figyelt kérdés

59 éves vagyok,dolgozom jelenleg is,viszont olvastam hogy a magas vérnyomás is krónikus betegségként van megjelölve.

Szedek vérnyomás csökkentő gyógyszert.

Kérdésem az lenne, kérhetek segítséget bevàsàrlásban, egyéb ügyintézésben?

Egyedül élek sajnos család nélkül,senkit nem tudok megkérni.


2020. ápr. 2. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálni meg lehet, de szerintem necces.


Önkormányzatnál próbáld meg.


Bár ha jársz dolgozni, akkor totál felesleges. Ott 10x előbb elkapod.


Ez a nyugdíjasoknak, és a betegeknek van.

2020. ápr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
59 éves dolgozni járó emberként kizárt. Az önkormányzatok örülnek, ha lesz annyi önkéntesük, akik a 65 év feletti rászorulókról tudnak gondoskodni.
2020. ápr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

próbáld meg, sokat nem vesztesz

amúgy 3 millió magas vérnyomásos van magyarországon tehát esélytelen. meg ha bejársz dolgozni ott sokkal nagyobb veszélyben vagy mint a boltban

2020. ápr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, pláne, ha dolgozni is jársz, akkor miért is kéne? Én 53 éves vagyok, nincs senkim (mondjuk per pill munkám sem), állandó allergiával, enyhe asztmával, korábban autoimmun tüdőbetegséggel és akkor a többit nem is sorolnám... Nem kérek én segítséget senkitől, hetente kétszer lemegyek vásárolni, patikába, ma még piacon is voltam. Örülök, hogy kicsit legalább kimozdulhatok.
2020. ápr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!