Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Immunerősítés 3 éves kislányom...

Immunerősítés 3 éves kislányomnak, mit ajánlatok? Két hónapja kezdtük az óvodát és már háromszor volt beteg, antibiotikum és lázcsillapítás ezt elszeretném kerülni illetve megelőzném amennyiben lehetséges.

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd játszani (hadd csúszkáljon a földön, nem baj, ah egy-két dolgot megkóstol) és nem kell túlzásba vinni a higiéniát. Etess vele minden nap gyümölcsöt és zöldséget.
2010. júl. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ezt tanácsolnám. Ha viszont úgy látod legközelebb, hogy nagyon beteg, vagy felülfertőződött, akkor inkább antibiotikum, mert nagyobb baj is lehet aztán.Én arra emlékszem, hogy kiskoromban csúsztam-másztam a homokban, meg békákat fogdostam a hobbin és soha nem voltam beteg. Ha igen, az 5 évente egyszer volt, de akkor nagyon, csak penicilinnel lehet kikezelni. :-)
2010. júl. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A sok zöldség-gyümölcs fogyasztás elsősorban ajánlott, és emellett vannak olyan vitamin készítmények, amik természetes összetevőkből készülnek, és ilyen kis korban is adhatók. Sőt ismerek olyat is, ami betegség esetén is segít. Ismeretségi körömben használják, jó tapasztalattal.

Ha érdekel, írok információt bővebben róla, küldj privát üzenetet.

2010. júl. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Immunerősítőt ne adj neki, mert ha abbahagyod, totál védtelen lesz a szer nélkül.


Majd megerősödik magától.


De nem akarlak elkeseríteni, én 1 hetet jártam óvodába, kettőt nem, aztán iskolában már nem volt gond.

2010. júl. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!