Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a véleményetek dr. Tamási...

Mi a véleményetek dr. Tamási József koronavírussal kapcsolatos álláspontjáról?

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú a cikk, de sztem érdemes elolvasni. Egy-két ponton bele tudnék kötni (még így, laikusként is), de ettől függetlenül el tdom képzelni, hogy sok igazság van benne: [link]

2020. ápr. 2. 17:36
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Bocsánat, itt a helyes , link: [link]
2020. ápr. 2. 17:37
 2/23 anonim ***** válasza:
Ami ott van az igaz, csak épp semmi újdonság nincs benne, vagy bármi amihez orvosi végzettséggel kell rendelkezni. Egy intelligens ember erre magától is rájön.
2020. ápr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Akkor szted a farkast kiáltó orvosok nem intelligensek? … Én vhogy úgy sejtem, az igazság félúton lehet.
2020. ápr. 2. 17:44
 4/23 anonim ***** válasza:
41%

A szokásos hablaty. Az illóolajok inhalálásával semmit sem fogsz elérni, sem a gyógyteákkal. Hagymáa szokásos népi b.romság.


Vitaminokat érdemes szedni, egész vben kúraszerűen. Főleg D, A-vitamint, mert az immunrendszernek ez a kettő legfontosabb vitaminja van. Ez mellé Kalciumot és K-vitamint, hogy felszívódjon. C és E-vitamin mindenben van, bőven elég.


A kávénak nincs negatív hatása, csak arra, akinek magas a vérnyomás. Az félhet, évekig tett érte a sz.r kajákkal, a dohányzással, hogy magas legyen, most már megszívta.


Nem most kell elkezdeni védekezni, ezt évekkel ezelőtt kellett volna normális étkezéssel, sporttal és vitaminokkal. Most már csak a megelőzésben bízhat aki ezt nem tette meg.


Ezt mint nem laikus mondom.

2020. ápr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Nem az illóolajos baromság a lényeg. És ez nem a szokásos hablaty. A második linket nézd meg.

Egyébként az illóolajos baromságok sem baromságok, csak épp nem túl specifikusak. Eddig is tudtuk, hogy az illóolajoknak meg a vitaminoknak vannak pozitív hatásaik. Persze nem sokat oszt szoroz, hogy inhalálsz e ha koronás vagy.


El kéne rendesen olvasni hogy miket mond ez az ember, nem rásütni a bélyeget. Ez pont nem áltudományos baromság.

2020. ápr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
34%
3. Amikről ír ez a csávó azok tények. Kutatások támasztják alá csak éppen ő nem úgy értelmezi a kutatást, hogy 1% meghalt, hanem hogy 99% túlélte. Ennyi a különbség.
2020. ápr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
37%

Illóolajokról írtam az msc-s diplomadolgozatm, ez volt a kutatásom. Szerintem kicsit többet tudok róla, mint te. És de, ez a része hablaty.


A második cikk: Feltevés feltevés hátán. Látszik, hogy csak a médiából informálódik.


Mivel egy légzőrendszert megtámadó vírusról van szó, csak a h.lye nem látja az összefüggést a dohányzás, az érrendszeri betegségek és a vírus okozta problémák között...

2020. ápr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
4. válaszoló: rossz linket másoltam a kérdés alá, a helyes link ez: [link]
2020. ápr. 2. 17:58
 9/23 anonim ***** válasza:

Imádom, hogy mindenki ebből írta a mesterdiplomáját.

Zseniális. Nagy kutató vagy, de normálisan nem bírod elolvasni az oldalt. Nem a gyógynövényes baromkodás meg 100.000 mg-os C vitamin hülyeség a lényeg, hanem amit a kérdező linkelt az első válaszban.

Azt nevezem inkább feltételezésnek, amire be van egész európa rendezkedve. Pl. hatalmas feltételezésnek nevezem, hogy túl vannak terhelve a kórházak, amikor nincs ott jelenleg senki.

2020. ápr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nyomorék, koszos, vén olaszokon, ugyanilyen spanyolokon kívül senkinek nincsen problémája. Magyarországon nem látnak el senkit semmivel. Mindenki pusztuljon ki otthon, aki nincs életveszélyben. Közben körülbeül 20 ember szorul kórházi ellátásra koronavírussal jelenleg. A gazdaság meg áll. Miért? Feltételezések miatt.
2020. ápr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!