Mit reggelizzek?

Figyelt kérdés

Már napok óta fáj a hasam és nincs étvágyam pedig tudom hogy ennem kellene valamit. De nincsen étvágyam és ha iszok hányingerem lesz...


Igen, most keltem fel annyira fájt a hasam hogy nem bírtam csak WC re kimenni. Mit ajánlotok? Olyan ételeket amik zárazak és könnyen emészthetők?


Szerintem a probléma a táplálkozásomban keresendő mert a karanténban máshogy eszek mint az iskolában és más időpontban.



2020. ápr. 3. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg inni és valami ropit vagy kekszet rágni. Orvoshoz nem fordultál?
2020. ápr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pirítós?

Amúgy nem tudom hogy eszel hogy azt mondod hogy szerinted attól fáj a hasad, de szerintem pár napig igyál normaflort (rá van írva hogy mennyi kell) és ha a hányingered nem múlik akkor hányinger csillapítót, attól valószínűleg el is álmosodsz majd.

Nekem ez be szokott jönni és a hányinger csillapító után ha elalszok 2-3 órára akkor utána már nem vagyok rosszul.

Ja és persze szedd rendbe az étkezésedet ha szerinted nem jó :D

2020. ápr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmit, igyál cukrozatlan teát vagy ha bírod, akkor némi cukorral. Esetleg kólát vagy tonikot, amiből kikavarod a CO2-t

És hívd fel a háziorvosodat vagy az ügyeletet!!!

2020. ápr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Annyira nevetségesek ezek a kérdések. Egyrészt ki lehet menni a házból, tehát nincs "karantén". Kijárási korlátozás van.

Másrészt meg ezt nem tudom elhinni, hogy vannak emberek, akik enni sem bírnak normálisan, csak azért, mert otthon vannak.

Úgy csináltok, mintha börtönbe kerültetek volna.

2020. ápr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amikor szabadságon vagytok ti akkor is elfelejtetek enni?

Meg amikor pl. évvégi ünnepkör van, karácsony, szilveszter, mindenki hetekig kb otthon van, max néha elmegy a családhoz.

Akkor is megpusztultok otthon? Kicsit életképtelenek vagytok.

2020. ápr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!