Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit jelent gyakorlatban a...

Mit jelent gyakorlatban a tömeges megbetegedések száma, mire kell ilyenkor gondolni?

Figyelt kérdés
Állandóan mondják hogy nem elkerülhető a tömeges megbetegedések száma. Ez mi pontosan, most nincsenek tömeges megbetegedések, most is elég sokan vannak. Miben különbözik ez a tömeges megbetegedésektől?
2020. ápr. 3. 11:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Tömeges az, amikor annyi beteg van, hogy az ismerettségi körödben is lesz fertőzött.
2020. ápr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1. Most is van, akkor már tömeges megbetegedés van?
2020. ápr. 3. 11:48
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez is csak egy ostoba frázis, amit az a buta nő ismételget. Egyik sajtótájban azt mondta, hogy "az öregek nem fertőznek". Szó szerint ezt mondta.

Nem tudom feltűnt-e nektek, hogy alig bír egy mondatot értelmesen, magyarul elmondani. Dilettáns.

2020. ápr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Jelenleg elszórtan vannak betegek, illetve kisebb gócok alakultak ki néhány helyen. Azonban sokan lehetnek tünetmentesek, ill. csekély tünettel betegek, akik tovább terjeszthetik nagyobb tömegre, akik közül már sokan kerülhetnek kórházba. Ez már tömeges lesz.
2020. ápr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem jelent, csak a buta embereknek megnyugvás, hogy nálunk még nincs az a valami, aminek nincs is jelentése.
2020. ápr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

#3


Félreértelmezted az "öregek nem fertőznek"-et. Többnyire nem fertőznek, mert ki sem mozdulnak. Ha mégis és elkapják, többnyire gyorsan kórházba kerülnek.


A fiatalok viszont többnyire tünetmentesen, csekély tünettel átesenek a betegségen, nyugodtan járnak-kelnek, s tömegesen fertőzhetnek.

2020. ápr. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

#6 Ez a vicc, hogy ennek az öregasszonynak a szavait kell elemezgetnünk basszus.


Nem, egyébként nem erre értette. (Ha igen akkor egy jó nagy dilettáns idióta)


Arra értette *feltehetőleg*, hogy a kórt a fiatalok hurcolták be, síeléssel, külföldi munkával, nyaralással stb


Tehát mi fiatalok fertőzzük meg az öregeket általánosan és ne bántsuk őket, mert őket kell védeni tőlünk.


Egészen az első pár esetig oké is, de most már az öregek is sokan fertőzöttek és ugyan úgy fertőznek.


Szóval idiöta ez a Cilike, rég le kellett volna rúgni a virágtartójából.

2020. ápr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

... ja és természetesen nem igaz, tízezernyi idős is ugyan úgy tünetmentes lehet. Nekik is van immunrendszerük és meg is védi őket.


Még azt is megkockáztatom az adatokból, hogy az idősek hasonló arányban fertőzöttek mint a fiatalok (egységre nézve)


Ugyanis USA-ban rengeteg fiatalabb kerül kórházba (40%-a 20-54 éves)


Csak annyi a szitu, hogyha leharap tüdőre, akkor egy fiatal túléli lélegeztetés nélkül is, egy 65 év feletti meg meghal, mert nem bírja a teste.


Tehát rengeteg aktív idős is lehet, aki pl ritkán beteg, időskorban is perfekt az immunrendszere... az tünetmentes.


Időd kor nem jelent mindenképpen immunhiányt!

2020. ápr. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Kb. egy héttel ezelőtti sajtótájban 3x elismételte szó szerint, hogy "az öregek nem fertőznek". Akit érdekel keresse vissza.

Valószínű nem ezt akarta mondani, de akkoris szó szerint ezt mondta. Innentől sztem felesleges adni arra amit mond mert nem értelmesen beszél.

2020. ápr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én már olyat is olvastam hogy valaki makk egészséges volt és meghalt 24 évesen. Komolyan már nem tudom mi az igazság. Aztán direkt ezekre a megadott emberi nevekre rákerestem a neten, alig találtan normális infókat ismert oldalakról. Mindegyik olyan kamunak tűnt és azokat tették be a pandémia oldalra.
2020. ápr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!