Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a véleményetek az ugyanaz...

Mi a véleményetek az ugyanaz szakemberekről mint például Gödény György, aki elbagatellizálja a koronavírus a járványt?

Figyelt kérdés
[link]
2020. ápr. 6. 20:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 A kérdező kommentje:
Az olyan...
2020. ápr. 6. 20:58
 2/73 anonim ***** válasza:
82%
Egy egyszerű zsidó gyógyszerész, aki promózni akarja a termékeit, hogy jól meggazdagodjon. A virológus szakmához meg semmi köze nincsen, nem tudom, hogy miért ad bárki a szavára, talán a Dr. előtag miatt?
2020. ápr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 A kérdező kommentje:

2. Nem csak Gödény érvel ellene, itt van pl a heves megyei kamara elnöke


[link]

2020. ápr. 6. 21:13
 4/73 anonim ***** válasza:
44%
Akik ismerik a tényeket, olvasnak nem bulvár jellegű híreket is, azok tökéletesen egyetértenek dr. Gődény Györggyel. Én ezt mantrázom már a hiszti eleje óta.
2020. ápr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
65%
Az ilyenek szerintem visszaadhatnák nyugodtan a diplomájukat.
2020. ápr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
43%
Ő tényekről beszélt, és minden kijelentését forrásokkal alátámasztotta. Nektek a legkomolyabb forrás a bergamoi hullaszállító kamionok, amik egy logisztikai problémára adtak megoldást (a járványpánik miatt nem vállalták a munkát szokásosan végző szolgáltatók a szállítást), és pár Blikk, 444.hu, vagy dailymail cikk.
2020. ápr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
30%
Sokkal összeszedettebb, mint a pánikkeltő média cikkei. Nem tudom, hogy full laikus emberek mire alapozva írják le a tudását. Lehet mondani, hogy ő "csak" gyógyszerész, de 99,9%-unknál így is többet ért hozzá, és ezen kívül nem egy és nem kettő témában jártas szakembert hivatkozott meg.
2020. ápr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
71%
#7 mert egy gyógyszerésznek ehhez mi köze van? Semmi. Ugyanolyan laikus, azért meg ne kezdjük el isteníteni, mert képes kiguglizni a saját véleményét visszaböfögő egyetemi oktatókat. Én is kitudom keresni az ellenkezőjét.
2020. ápr. 7. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
75%
Olyan nagy "szaktekintély", mint Dr Lenkei😁
2020. ápr. 7. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
31%

8: És az itt kérdezőknek mennyi köze van hozzá? És vajon közülünk hányan vették a fáradságot, hogy utána nézzenek, mit mondanak a szakemberek a mainstream médián kívül? Mert érveket soha nem olvasok, csak fröcskölődést, hogy de majd amikor a szkeptikusoknak nem jut lélegeztető gép, akkor aztán...

Egy gyógyszerész azért nyilván valamilyen szinten tisztában van ezekkel a dolgokkal. Ezen kívül a pánikkeltő cikkek a legtöbb esetben nem is jelölnek meg forrást, Gődény pedig elég sok szakemberre hivatkozva alkotta meg a véleményét.

Fiatal egészséges emberek be vannak szarva, holott nem titok, hogy az elhunytak 99%-a krónikus beteg, 48%-a egyszerre több betegségben is szenved és többségük idős. Valószínűleg bőven elég lenne őket megvédeni, a fiatalok pedig dolgozhatnának tovább. A válság kirobbantása szerintem teljesen indokolatlan volt. De majd néhány hónap múlva meglátjuk, kinek volt igaza.

2020. ápr. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!