Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elvigyem a mamát az öregek...

Elvigyem a mamát az öregek otthonából?

Figyelt kérdés
Még nincs ott ilyen Koronafertőzés ott de mondják veszélyes de tényleg? 85 éves nagymamám
2020. ápr. 9. 17:50
 1/6 Hellmano ***** válasza:
100%
Ha eltudod helyezni, akkor lehet jobb lenne neki is, amíg lezajlik ez a veszélyes időszak. Ha egy öregek otthonába berobban ott nagy lesz a baj.
2020. ápr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Nem veszelyes. Végülis csak páran haltak meg benne. Úgy 90ezren a világon. Magyarorszagon csupán 66 áldozat van. Azért nincs iskola, óvoda, azért van kijárási korlátozás, mert nem komoly az egész.
2020. ápr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hat ha van ra lehetoseged, es apolni is torodni is van idod vele, akkor jo lenni. a biztonsag kedveert, meg amugy is szerintem orulne ha tobb idot tolthetne veled, es otthon lehetne :)
2020. ápr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha lenne ilyen helyen hozzátartozóm, és megtehetném, akkor már hetekkel ezelőtt megléptem volna! De most sem késő!
2020. ápr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

Most már késő. A legnagyobb gond, a helyváltoztatással van. Mármint a szükséges óvintézkedésekkel. Értem ezalatt az utaztatást, és az új hely teljes fertőtlenítését (anélkül hiába minden).

Korábban kellett volna, most már ott is jó helyen van, mert fokozott figyelmet kaptak ezek a helyek.

2020. ápr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem egy öregek otthonában az új szabályokkal lehet jobban tudnak rá vigyázni.


Te valószínűleg nagyobb kockázatot jelentesz rá, ha hazaviszed, jársz dolgozni, stb...


Csak akkor vinném haza, ha lenne elég egyéni védőfelszerelésem. Pl vagy home office, vagy munkában is FFP3 maszk...de necces.

Persze az ápolók is bevihetik


Nehéz megbecsülni a kockázatot sajnos.

2020. ápr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!