Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Neked mi a véleményed az...

Neked mi a véleményed az ilyen idiótáról?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam bevásárolni, általában csak heti 1x megyek, pont az olyan emberek miatt, mint amilyet tegnap is láttam. Egy 60-65 éves csávó volt, aki egy trottymobillal érkezett bevásárolni (biztos tudjatok, amilyen az öregeknek van és lehet lassan vezetni, csomó helyre be lehet vele menni pl szupermarket), és a lényeg hogy úgy köhögött, hogy nem tette a pofája elé a kezét. Igen, direkt írtam “pofát”, mert az ilyen véglényt nem tudom embernek tekinti, aki a járvány kellős közepén köhög a nagyvilágba. Legszívesebben fejbe rúgtam volna.

Neked mi a véleményed erről?


2020. ápr. 11. 12:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, én annyira elnevettem magam a "trottymobilon", hogy nem tudtam tovább olvasni... És most felfal a bűntudat, mert undorító dolog ilyeneket mondani másra és nevetni is rajta.


Most megyek, végig gondolom az életemet.

2020. ápr. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak bízni tudok a természetben, hogy megfelelő embereket fog szelektálni.

(Hmm, ilyet inkább mégse kívánjak, mert akkor lehet, hogy én is közöttük leszek... :D)

2020. ápr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#1 örülök, hogy valakit meg tudtam nevettetni.:D ennyi haszna legalább volt az öregnek.
2020. ápr. 11. 12:11
 4/16 anonim ***** válasza:
55%

akkor te olyan csávó vagy ugye, aki maszkot hord ilyen helyeken- és akkor kivédi a köhintést?

jah, véleményt kért a csávókérdező, nesze: nem tudom embernek tekinteni, aki legszívesebben fejbe rúgna valakit

2020. ápr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%

Arra gondoltál véletlen, hogy azért nem teszi oda a kezét, mert ha elengedi a rollátort, akkor nem tudja megtartani az egyensúlyát?

Másrészt ha egyedül él, akkor nem igazán van más lehetösége, mint elmenni bevásárolni.


VISZONT! Ha egy embernek az jut eszébe mást látva, hogy "Legszívesebben fejbe rúgtam volna", az a szememben a lehetö legalja lény, igazán embernek nem nevezhetö agresszív állat!

2020. ápr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

Ha Kínában lennénk, az illetőt be sem engedték volna a boltba.


Kint lázmérős rendész ott állna, már hőemelkedéssel elkapná és vinné a katonaság elkülönítő járműve.


Eleve maszk nélkül meglincselték volna kint, és igen lerúgták volna a fejét... főleg ha köhög.


Ha rendőr kapja el így, akkor jól megagyalja, majd kap egy hatalmas bírságot.


...

Szingapúrban úgyszint harapnak ezért, simán elpi..csázták volna. Ott még egy köpésért a földre is olyan büntetés jár hogy beszarsz.

...


Valószínűleg D-Koreában is kapott volna egy nagy bírságot, de ott sem mehetett be maszk nélkül. És ott nagyon profi maszkokat adnak.

2020. ápr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%

... ézért fog amúgy Eu és USA porig rombolódni, míg ázsiában rég túllesznek ezen, és mobil szűrőközpontokkal azonnal izolálják aki beteg, ezzel tartós járványmentességet elérve.


Meg lehet nézni a görbéket, majdnem minden ázsiai országban sokkal jobban állnak/ megállították.

2020. ápr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Igen maszkot hordok, hogy függ össze a kettő? Nem nekem kell elsődlegesen hordanom, hanem az olyannak aki köhög, ki tudja mi oknál fogva. Csakhogy ez épp fordítva volt, ergo megvan az okom a felháborodására. Véleményt mondhatok én is, köszönöm megértésed.:D

Aki meg azt írja agresszív vagyok, gondolhatja így nyugodtan. Eddigi életem alatt 1x verekedtem össze valakivel, az is általános iskolában történt. Szóval az hogy mit gondoltam, avagy mit tettem nem egyenlő egymással. Ha valakit megölsz gondolatban, akkor se csuknak le.

Köszönöm a figyelmet, ennyit szerettem volna!:D

Jöhetnek a további válaszok.

2020. ápr. 11. 12:31
 9/16 anonim ***** válasza:
24%
Ha elmúlt 65, és tényleg trottymobilja volt, akkor nem is engedték volna be a helyre, vagy te is trotty vagy. De szép kamu próbálkozás volt.
2020. ápr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hol írtam, hogy elmúlt 65? Látom nem megy az olvasás. Fuss neki még egyszer.
2020. ápr. 11. 13:13
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!