Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Neked mi a véleményed az...

Neked mi a véleményed az ilyen idiótáról?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam bevásárolni, általában csak heti 1x megyek, pont az olyan emberek miatt, mint amilyet tegnap is láttam. Egy 60-65 éves csávó volt, aki egy trottymobillal érkezett bevásárolni (biztos tudjatok, amilyen az öregeknek van és lehet lassan vezetni, csomó helyre be lehet vele menni pl szupermarket), és a lényeg hogy úgy köhögött, hogy nem tette a pofája elé a kezét. Igen, direkt írtam “pofát”, mert az ilyen véglényt nem tudom embernek tekinti, aki a járvány kellős közepén köhög a nagyvilágba. Legszívesebben fejbe rúgtam volna.

Neked mi a véleményed erről?


2020. ápr. 11. 12:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Ha elmúlt 65, és tényleg trottymobilja volt"


Nem minden mozgáskorlátozott 65 éven felüli, ahogy nem minden idős sem. Gyakran olvasni itt, hogy idős embert lát a boltban, amikor a 65 felettiek nem lehetnének ott. Az is idős, aki még nincs 65 éves, de ha csak 64 nem mehet máskor.

2020. ápr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Trottymobil"!:-D

Viccet félretéve, igencsak felelőtlenség szanaszét köhögni, tüsszögni, nemcsak a jelenlegi helyzet idején. Bármit át lehet adni másoknak.

Mondjuk én már nyúltam takonyba! is egy buszon, az se volt semmi. Mihelyst leszálltam, futottam egy nyilvános vécébe, hogy alaposan lemossam, mivel a törlés nem elég...blöeh!

Szóval én már nem is csodálkozom.

2020. ápr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
10%

Nekem az egyik kollégám olyan, hogy direkt közel jön 20 centire és köpködve beszél, érzem a nyálcseppeket sokszor az arcomon meg a lehelletét.


Persze akkor is bejön dolgozni amikor ömlik a takony a fejéből. Mert ő bírja... aztán 2 hétre rá 10-15 ember betegszik le.


Na ilyen embereket úgy fejberúgnám én is.

2020. ápr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ja és ő mondta ezt mikor megjött spanyolországból feb végén az arcomba nyomulva:


"Ha én ott elkaptam, akkor megérdemlitek hogy meghaljatok"


Akkor még 100 fertőzött volt csak spanyol oban akkor...

2020. ápr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jókora tahó a kollégád, hallod-e!
2020. ápr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
55%

Azért mondta mert csak ritkás hegyi falvakban túráztak, és hogy ott úgy sem volt senki beteg.

Persze a repteret megjárták.


Na mindegy, tőle legalábbis nem kaptuk el, én már akkor is FFP3-ban dolgoztam.

2020. ápr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!