Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy igazolt koronavirusos...

Egy igazolt koronavirusos beteggel aki kigyógyult, lehet találkozni? Ti találkoznátok?

Figyelt kérdés
Ismerősömet tesztelték és vírusos lett tünetei is voltak, most már jól van és megvan neki az a bizonyos három negatív eredmény, most már biztonságos vele, legalább találkozhat?
2020. ápr. 12. 00:27
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
A korlátozásoktól függetlenül írom: a gyógyultnak nyilvánítása után várnék még 7-10 napot
2020. ápr. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ez a legjobb, van róla orvosi papírja, hogy nem az és ezt már 3 teszt is igazolja, akkor vele persze, hogy lehet találkozni.
2020. ápr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés mit értesz találkozás alatt?


Két méterről beszélgetést?


Vagy több napos szexxel fűtött smárolás?

2020. ápr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
46%
akik meg egy honap utan is a kijarasi korlatozas szoveget nyomjak: nem unjatok meg? a sok milliardos kieesest amit ez okoz az allamnak lehetne a korhazakba fektetni mondjuk, mert ugyis el fogja kapni elobb utobb mindenki..ez egy all around fa*sag de latom ragaszkodik mindenki a teljes valsaghoz addig itt nem lesz nyugalom. (elmondom h a home office-ban fa*zveroket is utol fogja erni, csak kicsit kesobb mint a vendeglatosokat, ha meg nem esett volna le). Es igenis befolyasolja a gazdasagot, hogy olyan lett a belvaros mit Eszak Korea..
2020. ápr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
9%

#14, Neked kéne egy karantén sürgősen, amit börtönnek hívnak... hülyeségek terjesztéséért, és mert tudatosan bíztatod a járvány terjesztésére az embereket.


Fogd fel, ez egy katasztrófahelyzet. Mint egy vulkánkitörés, aszteroida, atomerőmű felrobbanása, erdőtűz.


Szerinted ezeket a dolgokat mennyire érdekli a gazdaság? Megsúgom, semennyire. Az erdőtűz akkor is elolthatatlan, ha a GDP mélyrepülésbe kezd.


Úgy a járványt sem érdekli a vendéglátóipar.


Sőt, hiába még ha meg is szünteted a karantént és kirobbantasz egy brutál járványt, akkor se fognak az emberek vendéglőbe járni. Olaszoknál ez van, amikor már minden családból meghalt 1-1 ember, akkor nem fognak koncertekre meg bulikra járni. A vendéglátás, szórakoztatóipar és tömeges rendezvények korának sajnos vége tartós időre...

2020. ápr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom egy vén komcsi lehetsz akinek sosem volt igazi munkahelye, azoknak van ez a mentalitása...esetleg egy fiatal erősen túlsúlyos élettelen, akinek még sosem kellett igazi munkát csinálni.
2020. ápr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
66%

#16 Hatalmas gyökér proli vagy.


Én betartom az előírásokat, több időst segítek, családokat pl. Vásárolok nekik saját pénzből, FFP3 maszkokat és orvosi maszkokat osztottam ki. Ahogy a postásnak és a TESCO futárnak is, vastag "borravalóval". Volt nekem is életem, hiányoznak a cimbik, akikkel Skypon sörözünk most...és a közösségi sport is.


Viszont gondolok az idősekre, és nem terjesztem a kórt tudatosan, mivel minden egyes új fertőzöttből góc alakulhat ki (lásd idősek otthona)... abból pedig sokan meghalnak majd.


Ráadásul minél inkább terheljük az EÜ-t ilyen primitív amőbalények miatt mint te, annál később áll vissza a normál szakrendelés.


Megbetegszel, baleset ér majd és téged fiatalként SEM tudnak majd ellátni, akkor hőbörögsz majd nagy pofával, hogy neked JÁR az ellátás. Hát nagy lóf..aszt jár. Társadalmilag egy nulla szar nem kívánatos parazita vagy, mert terjeszted a kórt direkt.

2020. ápr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
9%

... és fel kéne fogni, hogy az orvosi maszk a többieket védi. Pont az ilyen sötétektől.


Ezért kéne kötelezővé tenni.


Egy szuperterjesztő magas garati vírusszámmal, tünetmentesen is átadhatja több 10-100 embernek, és végső soron ezek az emberek felelőseg több száz haláláért. Lásd Korea a szektás góc.

2020. ápr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
49%
Jóóó jóóó ügyes vagy. Elmondtam ezt már párszor, de elmondom megint: majd ha a tel állásod is megszűnik (akármit is csinálsz, hiába a szoftvert fejleszted vagy a laptopodat nyomod más okból otthon, mindenkit utolér) és nem tudom honnan fog jönni a következő fizetés, akkor majd átgondolod és megszűnik a lelkesedés! Mindennek a pórnép az alapja, csak ha belegondolsz, hogy abba sok monstrum szállodában hányan dolgoztak, meg a rengeteg bárban meg étteremben az is egy valag ember és azok csak azok az emberek akiknek egyik napról a másikra nem lett állása, megszűnik azóta is egy csomó naponta, csak azt nem jelenti be az Index óránként! Ja és nekem is van még állásom és tudok otthonról dolgozni, de bele tudok látni más helyzetébe és ha jövő héten azt mondanák viszont látásra akkor igen csak nagy szopás lenne főleg, hogy minden cégnél kb hiring freeze van most emiatt! Annak a több százezer embernek attól nem lesz jobb, hogy te a nyuggereknek bevásárolsz meg skype-on sörözöl! Pont lexarom, hogy te mit csinálsz skypeon meg mennyi borravalót adsz a Tesco futárnak!
2020. ápr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
34%
Kedves 14-es vendéglátós. Ha most kinyílnának az éttermek sem menne kutya sem, mert nincs rá kereslet..
2020. ápr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!