Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Így nem leszek koronavírusos,...

Így nem leszek koronavírusos, hogy kézzel ettem?

Figyelt kérdés

Városban megéheztem, bementem mcdonaltsdba kérni valami szendvicset, ott a sajtburger kicsi és kértem egy sertés mcfarm hamburgert. Elvitelre adnak csak és 28-óta a mosdót sem szabad használni. Így nem tudtam kezetmosni és eljöttem, 20 méterre egy padnál megettem. Nem csomagolópapírba tették hanem egy dobozba volt a szendvics és a dobozzal nem tudtam megfogni, mert kemény papírból van, így egy szalvétával amit adtak azzal megfogtam, de olyan vékony volt a szelvéta, hogy a meleg hamburgerre rátettem, elázott szinte. Nem kinlódtam, kézzel megettem. Sajnos előtte több helyen vásároltam pénzt fogdostam, nem volt hiigéniás a kezem. Így jártam.


Szerintetek féljek, elkapom a koronavírust vagy nem valószínű?


Veszélynek vagyok kitéve?


Mérges voltam, mert pont a mosdót azért akartam használni, hogy jól kezetmossak evés előtt és olyan rendelet van hogy nem lehet használni. Pont a kezemet akartam tisztává tenni ebben a helyzetben evés előtt.



2020. ápr. 6. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Teljesen mindegy... ha kijársz FFP2 maszk, védőszemüveg meg kesztyű nélkül, vigyázva hogy azzal se fogj meg semmit... + állandóan magadnál tartva egy flakon 70% ethanolt késre...


Akkor ez a hambi evés már nem oszt nem szoroz 😃


Vszeg már átment rajtad / lefertőzted a családot. Főleg Bpn.

2020. ápr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan rendelet, hogy a mosdót nem lehet használni. (De mivel csak a dolgozók lehetnek ott nyitvatartás alatt, a vendég mosdó nem lesz nyitva)

Olyan viszont van, hogy helyben fogyasztás nincs. Tehát csak elvitel, vagy kiszállás.

Innentől kezdve a saját hülyeséged.

Miért nem otthon etted meg?

Hazáig, meg egy kézmosásig nem haltál volna éhen.

2020. ápr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves 2-ik!


Éjjszakára megyek melóba és nagyon éhes voltam.


Pedig mióta egész nap van az, hogy csak elvitelre lehet vinni a kaját, azóta ez a 2. hely ahol azt mondták, hogy nem lehet használni a mellékhelyiséget.

2020. ápr. 6. 21:07
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
Át kell esni a víruson mindenkinek, vagyis a föld 60-70 % , nincsen más járható út mert ez a vírus nem fog eltünni , itt marad velünk mint az infuenza Vakcina 18 hónap legkorábban.. addig a föld fele el fogja kapni hacsak nem ücsörög a lakásban 2 évig.. de még úgy is nehéz mert a hozzátartozó hazaviszi.. szóval át kell esni rajta .. csak lehetőleg ne tömegesen mert az a nagy baj.
2020. ápr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!