Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Te beoltatnád magad koronavíru...

Te beoltatnád magad koronavírus ellen?

Figyelt kérdés

Ha lesz vakcina, ki vállalná, hogy beoltatja magát egy olyan anyaggal, amiben bármi lehet. Például egy Bill és Melinda Gates által kifejlesztett vakcinával?

Nem akarok összeesküvéselméletekbe bonyolódni, mert a fene tudja, hogy mi igaz ezekből, ezért ezt a részét a dolognak kérem hanyagoljuk most. Csak arra lennék kíváncsi, hogy milyen arányban vállalnák be az oltást az emberek.


2020. ápr. 12. 14:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
28%
Én igen
2020. ápr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
61%
SOHA!!!
2020. ápr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%
Nem azért, mert Gates csináltatná, amúgy sem.
2020. ápr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
58%
Gates átnyergelt volna a gyógyszer-és vakcinakutatásra??? Hogy mik nem vannak!! :-DD
2020. ápr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
21%

Remélem kötelező lesz ha lesz vakcina.


A sok oltásellenes barom ha nem kéri, akkor nem fog működni a nyájimmunitás.


A lakosság 30%-át le kéne oltani minimum.

2020. ápr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
46%

Egy másik kérdésnél kifejtettem:

Én alapvetően nem vagyok oltásellenes, de egy olyan vírus ellen, ami esetemben 99,999999% valószínűséggel tünetet sem fog okozni, biztosan nem vállalom, hogy egy kétes bizonyosságú szert injekciózzanak belém. Plusz valószínűleg már túl vagyok a dolgon tünetmentesen, mert elég aktív életet élek.

2020. ápr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
37%

Pedig az oltások így működnek. Ha csak 60%-ban működik a lakosságnál egy oltás, akkor be kell oltani mindenkit, hogy annál a 40%-nál működjön a nyájimmunitás.


Ennek az lesz a vége hogy összességében nem ér majd semmit a vakcina, és sose szabadulunk ettől a szartól...


Vagy az lesz a vége hogy megelégelik, és a hadsereg fogja leoltani a népességet. Autoriter államokban ez kiutasítással járhat, vagy kényszeroltással. Ellenállás esetén kivégzés.

2020. ápr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
53%
... Jellemzően Kínában már rég túllesznek ezen tömeges kötelező oltással, és fellendülő gazdasággal..., míg Európában a szabadságjogi képviselők azon marakodnak, hogy szabad-e oltást javasolni a háziorvosoknak vagy túlzó intézkedés 😃
2020. ápr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
48%
Azokat kellene beoltatni (ha már lesz védőoltás), akik veszélyeztetettek a koruk vagy valamilyen alapbetegségük miatt. Influenza oltás is a rizikócsoportokba tartozóknak ingyenes. Nekem nincs alapbetegségem, és még korom miatt sem tartozom a veszélyeztetett kategóriába, nekem az influenza oltás is fizetős.
2020. ápr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
24%

#9 Nagy tévedés.


Lásd nyájimmunitás fogalma.


Így vagy úgy, ki kell alakítani 60% immunitást a lakosságban, pont azért mert tökéletes vakcina nincs. Egyelőre az sem biztos, hogy ki lehet alakítani pár hónapnál hosszabb védelmet, mert ez coronavirus.


Tehát 100% működő vakcina nem lesz, emiatt kellene beoltani nagyon sok embert, hogy akinél nem működik, azt is megvédjük. Könnyen lehet hogy maga a vakcina pl csak 60%-os védelmet fog adni. Akkor muszáj mindenkit beoltani.

2020. ápr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!