Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van még akit a genitális...

Van még akit a genitális herpesz diagnózis totálisan elszigetelt és depresszióba süllyesztett?

Figyelt kérdés

Azt a részét sikerült felfognom, hogy nem halálos, nem is nagyon veszélyes és nem is mindig jön elő.


De mégis. Olyan mocskosnak, fertőnek érzem magam miatta. Elvette a kedvemet a párkapcsolatoktól, szextől és mindentől úgy általában.


Megkaptam örök életre és nem tudok semmit tenni ellene mert biztos sosem lesz erre gyógymód. Legalábbis nem az én életemben és biztos nem fiatal éveimben.


Legjobban az a része lomboz le, hogy mindig el kellene majd mondanom a jövendőbeli szexuális partnereimnek, akiknek úgy 99%-nál biztosan kizáró ok a herpesz.


Ugyanakkor szinte bármikor fertőzhetsz, ha gyógyszert szedsz, ha óvszert használsz, ha nincs kiütésed így orosz rulett az egész. Teljesen megértem, hogy visszautasítanának, én is ezt tenném. Ez a legszerencsétlenebb nemi betegség ami kapható.


2020. ápr. 13. 01:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ertem, nekem is volt egyszer. Kaptam ra bogyokat es elmult. Azota se jott elo az elmult 20 evben.
2020. ápr. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1


Te a szerencsésebbek közé tartozol, sokaknak rendszeresen vannak kiütéseik.


Ugyanakkor amiért nincsenek kiütéseid még fertőzhetsz.

2020. ápr. 13. 17:10
 3/5 anonim válasza:
Azzal hogy az elmúlt 20 évben nem jött elő,attól te még ugyanúgy fertőződ a partnered....
2020. szept. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is bogyókat szedek már 5 hónapja és nem jött elő azóta. És állítólag a fertőzésveszély is lecsökkenti 1-2 %-ra
2020. szept. 1. 15:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fertőző bármikor, állítólag csak ha tünteted van épp.
2020. okt. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!