Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van valamilyen tünet, ami nem...

Van valamilyen tünet, ami nem a koronavírus tünete?

Figyelt kérdés
Csak mert nap mint nap olvasni, hogy ez is a koronavírus tünete meg az is, sokszor teljesen furcsa dolgok, amikről nem is gondolná az ember, hogy köze lehet egy tüdőt megtámadó vírushoz. Ráadásul az is a tünete a koronavírusnak, ha egészséges vagy, mert ugye sokan tünetmentesen vészelik át. De van olyan tünet ami nem jellemző rá, tehát ha olyan tünetem van, akkor biztos lehetek benne, hogy nem koronavírusom van, hanem valami más?
2020. ápr. 14. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Vérhányás ha jól tudom nem tünete a koronavírusnak, de nem vagyok benne biztos.
2020. ápr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%

Mivel ACE2 receptor minden szövetben van szinte, ezért ilyen diverzek a tünetek. Pl idegrendszeri panaszok, szemfájdalom, szaglás elvesztése, fejfájás, hasmenés stb.


Egészen addig amíg nincs letesztelve az ember garat és orrmintája, addig nem lehetsz biztos semmiben... mert simán maga a szorongás tünetei is okoznak ilyeneket.

2020. ápr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Vadaszkutya féle fekvés nem tünete, vesetajeki erős görcs nem a tünete ...stb
2020. ápr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Pl. a nyilt lábszárcsont törés.

Hülyébb kérdést nem tudsz feltenni?

2020. ápr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Burjánzó pénisz.
2020. ápr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ACE2 Receptor count: 950
2020. ápr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ezen gondolkodtam, most minden más betegség megszűnt létezni. Sajnos a környezetemben is ezt látom, már egy orrfújásra is kivannak akadva, hogy "koronás vagy, tesztelni kéne", "jujj, ez is korona tünet".
2020. ápr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!