Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A koronavírus kitől vagy...

A koronavírus kitől vagy mitől van?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 17. 11:28
1 2
 1/11 anonim válasza:
73%
Nem hiszem,hogy a vallás ennyire 2 dimenziós lenne,hogy ez feltétlenül Istentől vagy Sátántól eredne. Attól még,hogy valaki vallásos,még elfogadhatja a hivatalos magyarázatot az eredetére. Bár a koronavírus esetében ez elég színes skála,a lényeg,hogy bármelyik magyarázatot elfogadhatják azon kívül,hogy Isten vagy Sátán. Így ezt nem gondolnám kifejezetten vallási kérdésnek.
2020. ápr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
27%

A koronavírust az illuminati fejlesztette ki és engedte rá a világra. Isten csak megengedte ezt az emberek bűnei miatt. Így, a katasztrófákat látva (a koronavírus után nemsokára újabbak fognak jönni) az emberek talán elgondolkoznak és Istenhez fordulnak, és meglátják, hogy Ő az egyetlen segítség.


Ezt a kijelentést több ember is megkapta az Úrtól. Pl. itt olvasható egy afrikai prófétanő oldalán:


[link]


(De mások is leírták ugyanezt, jó pár helyen a neten.)

2020. ápr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
78%
Hát én is olvastam több elméletet is...olvastam denevérről,döglött kígyóról,illetve vegyi fegyverről is,amit direkt engedtek rá azokra,akik terhet jelentenek a társadalom számára (idősek és betegek). És lehet,hogy még ki is hagytam valamit. Szóval erről beszélek,ez túl sokrétű Isten meg Sátán nélkül is.
2020. ápr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Konteó rulez! :-DD
2020. ápr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Talán a denevérektől, vagy valami kis négylábú állatot mondtak? Fene tudja, valami ilyesmi. De ennek mi köze a valláshoz?
2020. ápr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
75%
Ezt nem értem én sem. Ezért írtam,hogy csak mert valaki vallásos,még nem íratlan szabály,hogy mindent természetfeletti lényektől kell eredeztetni. A körülöttük lévő világban is csak hisznek. Egy közvetett módon persze,Sátántól,illetve az ember bukásától,a bűntől eredeztetik,hogy amiatt romlott el minden,de ez ugye így nem zárja ki azt sem,hogy esetleg denevértől vagy döglött kígyótól származik. Meg a szándékosságot sem,de ez nekem egyelőre túl meredek feltételezés. De nem közvetlenül Istentől vagy Sátántól,nem egy direkt módon küldik ránk. Legalábbis amennyit összeolvastam már hívőktől erről,nekem ez jött le.
2020. ápr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Egyetértek Rachellel. A virusok katasztrófák, nem vallási események. az ember nem törődömsége, és helytelensége az oka ezeknek.
2020. ápr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert az emberek nem kóser kajákat esznek!
2020. ápr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%
Durván túlszaporodtunk.isten kicsit lenyeseget a lètszámból.Közben azon röhög,hogy sokak szerint ez büntetès.
2020. ápr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ezt a COVID-19 koronavírust csak laboratóriumban lehetett létrehozni:


[link]

2020. ápr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!