Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez koronavírus lehetett vajon...

Ez koronavírus lehetett vajon nálam?

Figyelt kérdés

Február közepén 12 napig nagyon fájt a torkom mint még soha, hőemelkedésem volt, ilyen furcsa hirtelen hidegrázások jöttek rám. Orrom nem igazán folyott, köhögtem, tüsszögés nem volt. Egyedül voltam végig, ha beteg vagyok amúgy se megyek sehova (a munkámhoz elég a laptopom és a telefonom). 12 nap után sokkal jobban lettem, utána még 1-2 hétig le kellett dőlnöm aludni délután, de aztán ez is átmenf.

Szerintetek ez “a vírus” lehetett? Márc. 13 óta se megyek sehova önként, ezután se tervezem amíg meg nem engedik, de azért kiváncsi lennék.


2020. ápr. 17. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Nem valószínű.

Sem a torokpanasz sem a dátum nem stimmel.


Ez torokgyulladás vagy mononukleózis lehetett.

2020. ápr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Elfogadom!
2020. ápr. 18. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!