Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akinek nem kell lélegeztetőgép...

Akinek nem kell lélegeztetőgép az miért van kórházban?

Figyelt kérdés
63 ember van lélegeztetőgépen, nyilván nekik kórházban kell lenni, mert különben meghalnak, de mellette még hogy nyolcszáz ember van kórházban, ha otthon is lehet gyógyulni akkor miért vannak azok kórházban? Én biztos hogy nem maradnék kórházban ha nem kéne lélegeztetőgépre tenni engem..
2020. ápr. 17. 18:44
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

28!


Nem tudom miről beszélsz, infúziót csak és kizárólag szakember köthet be

2020. ápr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Papiron igen...de ismerosok is még pénzért sem találtak aki helyben ezt vállalta volna így kénytelen volt megtanulni...

Most meg ebben a helyzetben még nehezebb ápolót találni.

2020. ápr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Kecskeméten nyilatkozott egy 42 éves férfi, hogy még a kezével sem tudott jelezni a nővérnek, annyira gyönge volt. Valószínű ez a 800 is ilyen helyzetben van.
2020. ápr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!