Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet az oka a vírus...

Mi lehet az oka a vírus fáradásának?

Figyelt kérdés

Most már nem lehet olyan nagy bajt látni, persze sok a halott még, meg az esetszám is, de valahogy úgy lehet látni, hogy fárad, lássul a járvány i Szerintetek ennek az oka?


1. Időjárási, meteorológiai, évszak változása a lehet az oka, jön a tavasz

2. A vírusban valamilyen mutáció léphetett fel és valahogy alkalmazkodik az emberekben jobban és már nincs olyan súlyos tünetek

3. Talán valahogy mégis kialakult már a nyájimmunítás valamilyen minimális szintje és ilyen sok lenne a tünetmentesek aránya

4. A korlátozó intézkedések a távolságtartás stb. miatt lehet ez (ebben valahogy kevésbé hiszek mert emlékszem hogy régebben is volt távolságtartás és egyáltalán nem csökkent ennyire a járvány)

5. Vagy valamilyen egyéb oka lehet ennek amit még nem tudunk.


2020. ápr. 19. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1-5. együttesen.
2020. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Hol farad a jarvany, draga eletem? Nem Magyarorszagon, hanem ahol elobb kezdtek intezkedni, szigoruan intezkedtek, teszteltek. Es persze megfertozodtek es meghaltak bele.
2020. ápr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2. szerinted pl Olaszban elobb kezdtek intezkedni, szigoruan intezkedtek, teszteltek???
2020. ápr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem gyengül a vírus, csak kezdik megérezni a gazdasági részét a kormányok.
2020. ápr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
78%
6. Az, hogy eddig is túl volt hájpolva, és ezt egyre többen kezdik észrevenni. Kivéve az olyanok, mint az egyes válaszoló, ők ha tehetnék, az univerzum összeomlásáig meghosszabbítanák a korlátozó intézkedéseket.
2020. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
Bocsi egyes, kettes akart lenni. :D
2020. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

A 25 évet praktizált orvos, és az Egészségügyi Maffia írőnője elmondja, mit tehetünk a korona vírussal:

[link]


"Álmom megvalósítása érdekében orvosi egyetemen tanultam. Sok éven át meg voltam róla győződve, hogy a helyes úton járok. A valóság azonban valami egészen más volt. A gondolatok, illetve az érzelmek és érzések, e két láthatatlan és érinthetetlen ellenfél, folyamatosan nyomasztottak tudományos munkám végzése során. Így aztán új utakra tértem, az alternatív orvoslás és a természetes gyógymódok felé, amelyek más fajta megoldásokat kínálnak az általános egészség eléréséhez. Elindultam, sok országot felkerestem, hogy ezeket a módszereket kutassam, s felfedeztem mindazokat az előnyöket, amelyeket ezek kínálnak."


Lanctot, Ghislaine: Az egészségügyi maffia


[link]


[link]

2020. ápr. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hol fárad a járvány?
2020. ápr. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8. Nézd meg Emődy Zsolt elemzését a világban... Már lassan a legtöbb országban..
2020. ápr. 20. 08:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem fárad, csak a legtöbb helyen már megvolt a tetőzés...
2020. ápr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!