Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha majd a kormány teljesen...

Ha majd a kormány teljesen feloldja vészhelyzetet, akkor ti mertek majd menni maszk nélkül színházba, moziba, koncertre stb?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 20. 22:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Én most is maszk nélkül járkálok...
2020. ápr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1. De tömeg helyekre...
2020. ápr. 20. 23:01
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Igen
2020. ápr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Persze, most is úgy járok. Repülni is csak azért nem repülők, mert nincs fogadó ország, és várna a 2 hét karantén
2020. ápr. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
Igen most sincsen maszkom nem kaptunk már, én meg naponta 1500ftot nem költök rá annyiért lehet venni, ráadásul 2orankent kellene cserélni, sok pénz, ami most nekem nincs
2020. ápr. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mostanában ne számíts ilyenre.


Tömegrendezvényektől hosszú időre elbúcsúzhatunk.


Kínában miután kinullázták a járványt, egy új eset sem volt, sem halott tartósan... kinyitották a mozikat pl, aztán be is zárták hamar.


A tömegrendezvények csak úgy lennének biztonságosak ha már lenne valami biztos kezelés.

2020. ápr. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, de még maszkban sem idén.
2020. ápr. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Salx Narval ***** válasza:
Látom nagy a bizalom ezekkel a maszkokkal kapcsolatban, úgy utaltok rá, mintha ezen állna, vagy bukna a fertőzés terjedése, sajnos nem így van. Nos ahová maszkban elmennék, oda anélkül is mert annak a legkisebb az esélye, hogy valaki belégzéssel fertőződjön meg. Én úgy vélem, hogy a kellő távolságtartás és az alapos fertőtlenítés hiánya jelenti most a legnagyobb problémát és nem a maszk nélküli közlekedés. Természetesen ajánlott viselni ha tömegbe kényszerülünk menni, v nem lehet a kellő távolságot betartani de én ilyen helyzetek után is az alapos fertőtlenítésben bíznék. Arra figyeljen mindenki, hogy semmi szín alatt ne érintse meg az arcát kézfertőtlenítés nélkül, mármint a lakásán kívül. Hogy a konkrét kérdésre is válaszoljak nem a maszktól és a feloldástól teszem kérdésessé a dolgot, ezektől még nem érezném magam biztonságban.
2020. ápr. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Aztamindenit. Akik nem ülnek sírva a sarokba otthon, hanem próbálnak normális életet élni a szabályokat betartva és alkalmazkodva a körülményekhez le lettünk ám pontozva...
2020. ápr. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, 60 évnél idősebb vagy, dohányzol vagy esetleg krónikus betegségben szenvedsz te vagy az egy háztartásban élő hozzátartozód? Ha nem, akkor azért nem kell betojni, nem pestisjárvány ez. Ha meg igen, akkor az az 1%-nyi kockázat sem a világvége.
2020. ápr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!