Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most hogy kötelező lesz a...

Most hogy kötelező lesz a maszk vagy sál a BKV-n, olyan is jó, amit kilyuggatok mondjuk lyukasztóval?

Figyelt kérdés
Csak mert én maszkban nem kapok levegőt. De ha fel kell vennem, akkor lesz rajtam, csak legföljebb lyukacsos. Teljesítem a törvény parancsát, az meg nincs leírva, hogy milyen kell.
2020. ápr. 18. 13:45
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
78%
Na, hát jó példa ez is, hogy miért tart ott az ország, ahol:)
2020. ápr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
50%
"Csak mert én maszkban nem kapok levegőt." Azért te lennél a legjobban meglepve ha ez csak 5 percig igy lenne! NE JÁTSZ A TÜZZEL!
2020. ápr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
65%

Tökéletesen lényegtelen, miféle törvénynek felelsz meg. A lényeg, hogy olyan leszel, mintha majdnem semmi se lenne rajtad.

Ez kb. ilyen. Nem szabad meztelenül mászkálni az utcán. feltettem egy átlátszó törülközőt, ugye akkor minden rendben....

2020. ápr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
46%

Ha maszkban nem kapsz levegőt, akkor te súlyos tüdő-szívbeteg krónikus dohányos lehetsz.


Minden normális légzésű ember kap levegő egy orvosi maszkban.


Sőt egy FFP3 vagy P3 gázálarcban is lazán órákat lehet dolgozni, anélkül hogy fulladoznál. Fizikai munkát végeztem és akkor volt kicsit kellemetlen.


Gondolom masszív dohányos vagy, aki alapból is a fülén veszi a levegő, maszkban/kendőben meg fuldokol...

2020. ápr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
68%

Én se kapok levegőt a maszkban de szerencsére vidéken élek így nem kötelezik

Amúgx meg ez sem rosszabb kérdés mint az amelyikben azt kérdezték elég e egy papirzsepit szigszalagoznia magára

2020. ápr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
45%

...de mi az hogy nem kapsz levegőt?


Konkrétan légszomjad van? Vagy csak kellemetlen és zavar?


Mert ha már most nem kapsz levegőt egy sima filteren keresztül, akkor nagy a gáz. Ugyanis ennek a sokszorosát kellene elviselni ha elkapod és leterít.

2020. ápr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
71%
Nekem meleg és fullasztó szokott lenni, plusz a szemüvegeseknek sem valami jó ez az állandó maszkozás
2020. ápr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
17%

ma 14:12

Már megint megjöttél 69%-os a mocskolódó, dohányosokra fröcsögő beszédeddel? Mi a nyüvek közünk van ahhoz, hogy bagózik-e a kérdező? Ez megint egy provokáció a részedről, hogy köpködni tudjál ránk dohányosokra.

2020. ápr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező! Megtaláltad a gyenge pontot a rendeletben. Én támogatlak! Jól csinálod. Ezek a gyenge csipsz@rok a saját árnyékuktól is betojnának.
2020. ápr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
37%

#13 Bírom ezt, mintha a dohányos valami kiemelt toleranciára érdemes embercsoport lenne.

Kábítószerfüggők vagytok, akik most súlyos veszélynek vannak kitéve a vírus által.


... és általában a krónikus dohányosokra jellemző az hogy enyhe megerőltetés után is légszomjuk van.


Ha a maszkon eleve nehezebb levegőt venni, ez már pont elég ahhoz, hogy séta közben fullasztó legyen.


Ez a tipikus láncdohányos kép:


[link]


Félig lehúzza a maszkot és úgy bagózik...

2020. ápr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!